Protestowali pod cyrkiem - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 21 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Protestowali pod cyrkiem
Data dodania: 2017-08-30 07:40:45
Protestowali pod cyrkiem
Źródło zdjęcia: Facebook/NIE dla cyrków ze zwierzętami - Bełchatów
Bełchatowscy przeciwnicy cyrków bez zwierząt kolejny raz protestowali.  Cyrk Safari gościł w 28 sierpnia w Bełchatowie przy ul. Staszica.
.


Bełchatowscy wolontariusze działający w obronie zwierząt protestowali w poniedziałek pod cyrkiem Safari. To nie pierwszy taki protest. Obrońcy zwierząt nie godzą się na wykorzystywanie zwierząt w cyrkach. Tłumaczą, że w cyrku powinni pokazywać swoje talenty akrobaci czy artyści.

Podczas protestu pojawił się przeciwnik wolontariuszy. Był to przedstawiciel cyrku, który twierdził, że grupa terroryzuje swoim działaniem całe miasto.

Bełchatowscy wolontariusze zapowiadają dalsze protesty pod cyrkami ze zwierzątami.

ES
Tagi: protest, cyrk ze zwierzętami, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Kiedyś w menażeriach objazdowych pokazywano ludzi niepełnosprawnych, karłów. Był też czas, gdy bardzo dużą popularnością cieszyły się walki lwów z psami. Na szczęście te czasy minęły, cywilizacja postępuje. Wykorzystywanie zwierząt dla rozrywki urąga człowiekowi XXIw. Era cyrków ze zwierzętami kończy się, o czym świadczy frekwencja na pokazach.
    Autor:nie Data: 2017-09-02 15:18:23
  • Jak świat światem cyrk zawsze słynął z pokazu tresury zwierząt. Również pokazy akrobatyczne, woltyżerka, klauni byli tym co przyciąga ludzi do cyrku. No, ale ktoś próbuje zbić sobie kapitał.
    Autor:jast Data: 2017-08-30 10:15:20
go to top