Rzucili kolegę z balkonu. Nagranie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 19 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Rzucili kolegę z balkonu. Nagranie
Data dodania: 2017-08-11 09:23:08
Rzucili kolegę z balkonu. Nagranie
Źródło zdjęcia: youtube/ebetvbelchatow
Film, który trafił do sieci, zaszokował wielu użytkowników. Koledzy zrzucają kolegę z balkonu dla zabawy. Chłopiec spadł z około 3 metrów. Z filmiku wynika, że chłopiec płacze zakrywając głowę.
.


Prawdopodobnie anonimowe zgłoszenie z filmem zostało wysłane na skrzynkę meilową do komisariatu policji w Działoszynie. Policjanci już ustalili dane osób biorących udział w "zabawie". chłopcy z nagrania mają po 13 i 15 lat, a do zaistniałej sytuacji doszło w czerwcu. Zawiadomienie na policję złożone zostało przez opiekuna chłopca, który został zrzucony przez swoich kolegów. W tej sprawie zostanie wszczęte postępowanie z art. 160 par. 1 kodeksu karnego. Na nagraniu słychać jak krzyczy chłopiec, aby go puszczono.

Link do filmu - https://www.youtube.com/watch?v=EoDmWyLwygw

JK
Tagi: rzucili z balkonu, Działoszyn
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Bieda umysłowa. Nic dziwnego, że w tym kraju jest jak jest skoro taką patologię wychowuje.
    Autor:Logan Data: 2017-08-15 19:35:26
  • Dzieci gimnazjum zawsze myślą że taki żarty są fajne siano w głowie
    Autor:Lenik Data: 2017-08-11 10:39:55
go to top