Animalia - anomalia - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 22 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Animalia - anomalia
Data dodania: 2017-08-11 08:31:22
Animalia - anomalia
Źródło zdjęcia: MCK Bełchatów
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę malarstwa Sylwii Łyczko-Zielony, pt. „Animalia – anomalia”, która będzie prezentowana od 9.09.2017, w Galerii MCK.

"Bohaterem moich prac malarskich jest zwierzę, pokazane w nieoczywistych okolicznościach.
. Często wchodzące brutalnie w kadr, przez co budowane jest napięcie, niepokój, brak komfortu. Ale to pretekst do szerszej opowieści o ludziach. Malarstwo to podróż, w sensie dosłownym i symbolicznym. Jednocześnie równoważnym bohaterem jest kolor, swobodnie płynąca struga farby, a innym razem plama zdyscyplinowana w granicach rysunku." - tak o swoim malarstwie mówi Sylwia Łyczko-Zielony, która w galerii MCK zaprezentuje całą paletę swoich emocji oraz malarskich możliwości.

Wystawę będzie można oglądać do 30 września.
Sylwia Łyczko-Zielony: Absolwentka Liceum Plastycznego w Częstochowie, na specjalizacji: ceramika oraz historii sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Przez całe życie zawodowe zajmuje się malarstwem. Najbliższa jej jest technika suchej pasteli, a od kilku lat doskonali technikę akrylową. Ma za sobą liczne wystawy indywidualne oraz zbiorowe. Współpracuje z wieloma galeriami w kraju oraz za granicą.

JG / JK
Tagi: Animalia – anomalia, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • niech sie dzieje jak najwiecej.pomyslcie jednak o rozrywce bardziej masowej.smutne to miasto i senne.dlaczego scena w parku jest ciagle pusta.niech sie promują lokalne zespoly.posluchajcie szeptow ludzi.potrzeba nam animatora rozrywki.
    Autor:presley Data: 2017-08-14 08:33:59
go to top