Niemowlak w nagrzanym samochodzie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 19 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Niemowlak w nagrzanym samochodzie
Data dodania: 2017-08-10 08:03:03
Niemowlak w nagrzanym samochodzie
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Wczoraj na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie kobieta zostawiła dziecko w samochodzie i poszła do mieszkania.

Niemowlę w samochodzie zauważył przechodzień. Od razu zwrócił uwagę na śpiące dziecko. Okno od strony dziecka było lekko uchylone.
. Mężczyzna na początku nie wiedział co ma zrobić. Nie wiedział czy dziecko śpi, czy może stało się coś złego. Na szczęście po krótkiej chwili do samochodu przyszła matka dziecka. Tłumaczyła, że zapomniała czegoś z mieszkania, a dziecko było już zapięte w samochodzie, a jej nieobecność wynosiła krótką chwilę.

Tym razem na szczęście nic złego się nie wydarzyło. Przechodzień wykaz zainteresowanie. Matka dziecka szybko się odnalazła. Jednak pamiętajmy, że w upały temperatura w samochodzie jest bardzo wysoka. Nie można nawet na chwilę pozostawiać w nagrzanym samochodzie dziecka.

ES
Tagi: dziecko w samochodzie, Bełchatów, osiedle Dolnośląskie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Wygląda na zmyślony artykuł
    Autor:Bhp Data: 2017-08-11 23:00:00
  • Torebki z kosmetykami nie zostawi, ale już dzieci tak.
    Autor:Bez mózgu Data: 2017-08-10 09:43:47
go to top