„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w kinach Helios! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 22 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w kinach Helios!
Data dodania: 2017-08-02 14:14:22
„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w kinach Helios!
Źródło zdjęcia: Helios
Szczycąca się rekordowym budżetem brawurowa adaptacja bestselerowego komiksu zadebiutuje na ekranach ogólnopolskiej sieci Helios już w najbliższy piątek. W obsadzie wystąpią sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Humor, rozmach i wizjonerstwo – to będzie jedno z największych filmowych wydarzeń tego roku!

Valerian i Laureline, bohaterowie superprodukcji Luca Bessona, to kosmiczni agenci odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę.
. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Sytuacja staje się poważna, gdy otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą
i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

„Valerian”, to nie tylko największe dzieło w karierze reżysera Luca Bessona, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! „Czekałem całe życie, żeby zrobić ten film” – mówi reżyser. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” trafi na ekrany kin ogólnopolskiej sieci Helios w najbliższy piątek, 4 sierpnia.

Helios


Artykuł sponsorowany
Tagi: Valerian i Miasto Tysiąca Planet, Helios
go to top