Z ciężką nogą i na podwójnym gazie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Z ciężką nogą i na podwójnym gazie
Data dodania: 2017-07-17 15:17:58
Z ciężką nogą i na podwójnym gazie
Źródło zdjęcia: sxc.hu
W miniony weekend policjanci prowadzili akcję „Prędkość”. W powiecie bełchatowskim zostało wystawionych około dwustu mandatów. Głownie za prędkość, ale również ja jazdę pod wpływem alkoholu.
.


Rekordzistą okazał się bełchatowianin, który prowadził samochód mając 2,5 promila alkoholu we krwi. 44-latkowi jazdę uniemożliwili mieszkańcy, którzy byli świadkami jak mężczyzna ma problem z wykonaniem manewru na parkingu pod osiedlowym sklepem.

Pijanego kierowcę zatrzymano również w Kleszczowie. 31-letni motocyklista jechał z nadmierną prędkością oraz wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Zatrzymany mężczyzna był pijany oraz nie posiadał prawa jazdy, które miał zabrane właśnie za jazdę po pijanemu.

Łącznie policjanci mandatami ukarali stu siedemdziesięciu kierowców.

ES
Tagi: akcja prędkość, Bełchatów, pijani kierowcy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top