Ewakuacja w Urzędzie Miasta - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Ewakuacja w Urzędzie Miasta
Data dodania: 2017-07-12 13:47:05
Ewakuacja w Urzędzie Miasta
Ewakuacja w Urzędzie Miasta Ewakuacja w Urzędzie Miasta
Źródło zdjęcia: Facebook/Miasto Bełchatów
Kłęby dymu wydobywały się dziś z budynku Urzędu Miasta w Bełchatowie. Na szczęście to tylko ćwiczenia.
.


Punktualnie o godzinie 11 została przeprowadzona próbna ewakuacja. Po kilkunastu minutach wszyscy mogli wrócić już do pracy. Wszystko przebiegło sprawnie. Podobne ćwiczenia instytucje muszą przeprowadzać raz na dwa lata.

ES
Tagi: ewakuacja, Urząd Miasta, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Haha, pamiętacie zeszłoroczną akcję z ewakuacją starostwa, urzędu pracy i um, kiedy były jakieś fałszywe alarmy bombowe??? Wtedy nie było żadnej informacji, żadnego zabezpieczania, a z głównego budynku nikt nawet nie podał do budynku B informacji, że jest ewakuacja. Takie wieści rozchodziły się pocztą pantoflową. Nie było policji, straży pożarnej, karetek, a pod um stał jeden strażnik miejski i nawet się nie zainteresował czy wszyscy wyszli, czy nikt nie został w środku. Nawet się słowem do nikogo nie odezwał. Ale najlepsze w tym jest, że nawet nie poszła żadna oficjalna wiadomość o ewakuacji! To był świetny przykład na to, jak się nie przeprowadza ewakuacji. Tylko że wtedy to nie były szkolenia i nikt się tego nie spodziewał...
    Autor:ćwiczenia Data: 2017-07-12 14:49:09
go to top