Wymyśliła raka i pozbyła się wnętrzności - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Wymyśliła raka i pozbyła się wnętrzności
Data dodania: 2017-07-12 09:33:15
Wymyśliła raka i pozbyła się wnętrzności
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Wracamy do sprawy kobiety, której w bełchatowskim szpitalu zostały wycięte zdrowe narządy. U kobiety stwierdzono głębokie zaburzenia osobowości.

W ubiegłym roku 24-letnia kobieta z  powiatu gliwickiego „poddała się” badaniom ze względu na dokuczający ból żołądka. Z badań wynikało, że kobieta choruje na raka żołądka. Mama kobiety chciała, aby powtórzyć badania. Następne wyniki badań również wskazały poważną chorobę. 24-latka wraz z dokumentacją udała się do onkologa.
. Lekarz stwierdził, że należy przeprowadzić zabieg, najlepiej w Bełchatowie, ponieważ stosowana jest tam innowacyjna metoda żywienia pozajelitowego. 

Kobieta na operację pojechała do Bełchatowa, pokazała wyniki badań i została zakwalifikowana do zabiegu. Lekarze wycięli kobiecie żołądek, śledzionę, węzły chłonne oraz część przełyku i jelit. 

Po jakimś czasie do matki pacjentki doszła wiadomość, że 24-latce usunięto zdrowe narządy. Złożono zawiadomienie do prokuratury, lekarze zlecili przeprowadzenie dokładnych badań wyciętych narządów. Okazało się, że nowotworu nie było.

Po wstępnym zbadaniu sprawy okazało się, że wszystkie dokumenty i badania jakimi kobieta się okazywała są sfałszowane. Nikt nie badał takiej pacjentki oraz nie wykonywano takich badań.

Kobiecie postawiono zarzut podrobienia i posłużenia się fałszywą dokumentacją medyczną. Przyznała się do winy. Przeszła badania, po których okazało się, że ma głębokie zaburzenia osobowości. Nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego tak postąpiła.

Postępowanie, które dotyczy błędu medycznego, jest obecnie zawieszone. 

Źródło: dziennikłódzki

ES

Powiązany temat:
Bełchatowscy lekarze wycięli kobiecie zdrowe narządy
Data dodania: 2017-07-11 15:31:38
http://www.belchatow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=245007
Tagi: wycięli, nowotwór, szpital, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Następna skórka
    Autor:następny Data: 2017-07-12 15:01:34
  • Co to za lekarze, którzy nie odróżniają organu zdrowego od chorego??? Masakra, ta fałszywa dokumentacja ich nie usprawiedliwia.
    Autor:aaa Data: 2017-07-12 09:52:30
go to top