Decyduj na co pójdą pieniądze - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Decyduj na co pójdą pieniądze
Data dodania: 2017-07-04 10:29:26
Decyduj na co pójdą pieniądze
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Już 20 wniosków wpłynęło do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Bełchatowa. Do dyspozycji mieszkańców jest 1,5 miliona złotych. Na projekty "twarde" 1 mln 400 tys. zł. Na projekty "miękkie" 100 tys. zł.
. Termin składania wniosków upływa 14. lipca.

Do bełchatowskiego magistratu wpłynęło już 20 wniosków - 15 "twardych" i 5 "miękkich". Wśród propozycji są koncerty letnie, zatoczki "Pocałuj i jedź”, budowy parkingów, ścieżek rowerowych, kompleksów sportowych, placów zabaw i siłowni plenerowych. Jest też kilka projektów dotyczących uporządkowania zieleni miejskiej.

Propozycje projektów można składać przez internet (formularz elektroniczny dostępny na stronie www.decydujemy.belchatow.pl) lub osobiście składając formularz w Urzędzie Miasta (w punkcie informacyjnym). Wersję papierową można także przesłać na adres: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów.

belchatow.pl / ES
Tagi: budżet obywatelski, Bełchatów, głosowanie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Mam wrażenie, że w wielu projektach obywatelskich wyręcza się budżet miasta np.zatoczki \"Pocałuj i jedź", budowy parkingów, ścieżek rowerowych, wymiana chodników. Te zadania są do realizacji jako zadania miasta a nie budżetu obywatelskiego. Tak jak kiedyś również z budżetu obywatelskiego korzystały szkoły co również było nie właściwe.
    Autor:Aka Data: 2017-07-05 12:01:34
go to top