Dorabiał do emerytury okradając bełchatowskie hipermarkety - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Dorabiał do emerytury okradając bełchatowskie hipermarkety
Data dodania: 2017-06-30 13:26:43
Dorabiał do emerytury okradając bełchatowskie hipermarkety
Dorabiał do emerytury okradając bełchatowskie hipermarkety Dorabiał do emerytury okradając bełchatowskie hipermarkety
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
Bełchatowscy policjanci przedstawili 64-letniemu mężczyźnie dwa zarzuty dokonania kradzieży sklepowych. Sprawca został złapany na gorącym uczynku kradzieży przez pracowników ochrony jednego z hipermarketów branży budowlanej. Bełchatowianin przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bełchatowscy policjanci zostali zawiadomieni o zatrzymaniu sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego przez ochronę jednego z dyskontów budowlanych.
. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy wspólnie pracownikiem ochrony, na podstawie zabezpieczonego monitoringu ustalili, że to nie pierwsza kradzież dokonana przez 64-letniego bełchatowianina. Policjanci udowodnili podejrzanemu dokonanie w tym samym sklepie jeszcze kilku innych kradzieży.

Mężczyzna kradł różne artykuły przemysłowe oraz elektroniczne, między innymi żarówki, rękawice robocze czy wizjery elektroniczne. W sumie w wyniku przestępstw sprawca obłowił się towarem o wartości ponad dwóch tysięcy złotych. 64-latek nielegalnie pozyskany towar oferował do sprzedaży za pośrednictwem Internetu. W ten sposób dorabiał sobie do emerytury. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, które powróci na sklepowe półki. Bełchatowianin usłyszał już zarzuty kradzieży, za co może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

Jak zapewniają śledczy, sprawa jest rozwojowa, ponieważ mężczyzna ma na swoim koncie inne podobne kradzieże, których dokonywał w przeszłości w bełchatowskich dyskontach.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: złodziej, okradał hipermarkety, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • I On dostanie karę a Hanna Gronkiewicz Walc i Tusk za kradzież Milinów czują się Bezkarni
    Autor:Kwaniak Data: 2017-07-01 05:14:38
go to top