Wymiana pieców - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Wymiana pieców
Data dodania: 2017-06-29 13:37:25
Wymiana pieców
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Na najbliższym posiedzeniu Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostanie rozpatrzony wniosek miasta o dofinansowanie na wymianę starych pieców grzewczych.

Dofinansowanie na wymianę piecy grzewczych ma wynieś 1 mln 116 tys. 458 złotych.
. Na tę chwilę zostało już złożonych 171 wniosków o dofinansowanie na wymianę pieców na kwotę 3 mln 258 tys. 969 zł. Miasto, które stara się o dofinansowanie od WFOŚiGW, może wynieś do 40 procent całych kosztów. W ramach całego programu ze zwalczaniem smogu możliwa będzie również likwidacja źródeł ciepła tj. indywidualnych kotłowni i palenisk węglowych. Dofinansowanie może zostać objęte podłączenie już istniejących obiektów, które ogrzewane są ze źródeł lokalnych przy wykorzystaniu paliwa stałego.

belchatow.pl / JK
Tagi: wymiana pieców, dofinansowanie, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top