Wymiana pieców - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Wybierz miasto na mapie
Wymiana pieców
Data dodania: 2017-06-29 13:37:25
Wymiana pieców
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Na najbliższym posiedzeniu Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostanie rozpatrzony wniosek miasta o dofinansowanie na wymianę starych pieców grzewczych.

Dofinansowanie na wymianę piecy grzewczych ma wynieś 1 mln 116 tys. 458 złotych.
. Na tę chwilę zostało już złożonych 171 wniosków o dofinansowanie na wymianę pieców na kwotę 3 mln 258 tys. 969 zł. Miasto, które stara się o dofinansowanie od WFOŚiGW, może wynieś do 40 procent całych kosztów. W ramach całego programu ze zwalczaniem smogu możliwa będzie również likwidacja źródeł ciepła tj. indywidualnych kotłowni i palenisk węglowych. Dofinansowanie może zostać objęte podłączenie już istniejących obiektów, które ogrzewane są ze źródeł lokalnych przy wykorzystaniu paliwa stałego.

belchatow.pl / JK
Tagi: wymiana pieców, dofinansowanie, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top