Nowe fakty w sprawie wczorajszego napadu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Nowe fakty w sprawie wczorajszego napadu
Data dodania: 2017-06-27 15:46:08
Nowe fakty w sprawie wczorajszego napadu
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Wracamy do sprawy wczorajszego napadu. Poszkodowany mężczyzna prawdopodobnie zna sprawcę.

Przypomnijmy, że wczoraj przed godziną 13 na ulicy Pabianickiej w Bełchatowie zamaskowany mężczyzna podbiegł do innego mężczyzny, uderzył go i uciekł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że poszkodowany i napastnik znają się. Napad mógł być skutkiem wcześniejszej sprzeczki.
.

Jak mówi Piotr Rokita z bełchatowskiej policji „Sam pokrzywdzony nie współpracuje. Wczoraj w trakcie napadu był pod wpływem alkoholu, miał prawie 3 promile. Pobicie było prawdopodobnie kwestią nieporozumień między panami. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zmierzają do zatrzymania podejrzanego mężczyzny oraz do wyjaśnienia dokładnych okoliczności wydarzeń.”

Poszkodowany mężczyzna po uderzeniu został przewieziony do szpitala.
„Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Trafił na oddział neurochirurgii, gdzie został poddany badaniom. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostanie w szpitalu na obserwacji.” - mówi Katarzyna Babczyńska, rzecznik Szpitala w Bełchatowie.

ES


Powiązany artykuł:
Bandycki napad w centrum Bełchatowa
http://www.belchatow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=244872
Data dodania: 2017-06-26 13:48:21
Tagi: Napad, bandyta, Bełchatów, centrum, Pabianicka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Przynajmniej nie czekał 6 godzin na izbie przyjęć lub w poradni chirurgicznej jak większość normalnych pacjentów objętych opieką bełchatowskiego szpitala i przychodni przyszpitalnej.
    Autor:Nick Data: 2017-06-27 16:45:34
go to top