Szczegóły zaginięcia 88-letniej bełchatowianki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Szczegóły zaginięcia 88-letniej bełchatowianki
Data dodania: 2017-06-27 11:10:05
Szczegóły zaginięcia 88-letniej bełchatowianki
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Ponawiamy wczorajszy apel. Zaginęła 88-letnia bełchatowianka. Kobieta wyszła z domu w niedzielę 25 czerwca i do tej pory nie wróciła do domu.
.


Kobieta ma 178 cm wzrostu, siwe krótko obcięte włosy i porusza się o lasce. W dniu zaginięcia miała na sobie marynarkę w czarno-białą kratę oraz brązową spódnicę.

Kobieta w niedzielę wyszła z mieszkania na osiedlu 1000-lecia i ślad po niej zaginął. Na chwilę obecną trwają poszukiwania zaginionej kobiety.” - mówi Piotr Rokita z KPP Bełchatów.

W poszukiwania kobiety zaangażowani są policjanci, rodzina oraz przyjaciele. Policjanci proszą osoby, które widziały kobietę o kontakt, aby zaginiona mogła bezpiecznie wrócić do domu.

ES
Tagi: zaginiona, 88-latka, bełchatowianka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Czy coś już wiadomo w tej sprawie ?
    Autor:qwert Data: 2017-07-02 14:13:04
  • Czemu żaden portal nie podaje choćby imienia tej Pani? Spotkam może podobną osobę i to byłaby może najprostsza metoda na sprawdzenie, czy o tę zaginioną osobę chodzi? Czy rodzina sobie nie życzy, czy to po prostu jakieś niedopatrzenie? Zazwyczaj przy takich komunikatach są podawane imię i nazwisko...
    Autor:nazwisko Data: 2017-06-27 13:09:34
go to top