Inwazja Talentów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Inwazja Talentów
Data dodania: 2017-06-21 13:07:31
Inwazja Talentów
Inwazja Talentów Inwazja Talentów
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Ponad 500 prac przygotowało 40 młodych Bełchatowian i miast partnerskich miasta. Projekt Inwazja Talentów został zorganizowany już po raz trzeci.

Nie tylko Bełchatowianie brali udział w projekcie, ale również uczestnicy z miast partnerskich miasta takich jak Czechy, Słowacja, Węgry. Projekt został współfinansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.
. Dzieci i młodzież z czterech krajów spotykały się wspólnie na zajęciach artystycznych przez okrągły rok. W każdej z czterech odsłon projektu brało udział 40 osób w wieku od 10 do 15 lat. Uczestnicy biorący udział we wrześniu spotkali się na plenerze malarskim, a wcześniej odwiedzili czeskie Pardubice.

Ten rok zaczeli od spotkania w Csongardzie następnie w maju w Povazskiej Bystricy na Słowacji. Uczestnicy przedstawiali prezentacje multimedialne z wybranego obiektu w swoim mieście, który został odzwierciedlony na makietach. W przeciągu dwóch dni powstały makiety Dworku Olszewkich, Kościoła w Povazskiej Bystricy, teatru w Pardubicach i szkoły gimnazjalnej w Csongradzie.

Zamknięciem Inwazji Talentów była zorganizowana wystawa prac, które były stworzone podczas projektu, który swój finał miał w Povazskiej Bystricy. Podczas prezentacji pokazano około 500 prac.

belchatow.pl / JK
Tagi: inwazja talentów, Bełchatów, miasta partnerskie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top