Wypadek na skrzyżowaniu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 25 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Wypadek na skrzyżowaniu
Data dodania: 2017-06-16 18:23:45
Wypadek na skrzyżowaniu
Źródło zdjęcia: Facebook/ddbelchatow
Groźnie wyglądający wypadek na skrzyżowaniu ulic Ludwikowskiej i Zamoście w Bełchatowie.

Do wypadku doszło dziś po godzinie 12.
. Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. Kierująca samochodem osobowym Toyota Corolla nie ustapiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi dostawczemu marki Iveco.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyła Straż Pożarna. Na szczęście w wyniku wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

ES
Tagi: wypadek, skrzyżowanie, Bełchatów, Ludwikowska, Zamoście
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Jestem wystarczająco poinformowany w temacie, i wiem że nieładnie jest podbierać komuś jego własność autorską bez pytania. Rozumiem, że nie umiecie się pojawić sami na miejscu i zrobić zdjęcia, ale to nie powód żeby podkradać. Napiszcie, zapytajcie, może się zgodzę na użycie. Nie zachowujcie się jak cyganie w supermarkecie ;)
    Autor:Rafał Data: 2017-06-17 14:02:42
  • Drogi Rafale. Nie jesteś wystarczająco poinformowany w zakresie publikacji materiałów prasowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego, to zapraszam do kontaktu na e-mail firmowy. Proszę nie zamieszczać w komentarzach nazw stron internetowych i innych materiałów promocji własnych serwisów, poniewaz będa one usuwane.
    Autor:Redakcja Data: 2017-06-17 12:34:25
  • Droga redakcjo, kolejny raz posługujecie się moim zdjęciem bez pytania. Proszę tego nie robić. Tak samo było w przypadku zdjęcia do tematu ...
    Autor:Rafał Data: 2017-06-16 20:36:56
go to top