Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 25 maja 2018
Wybierz miasto na mapie
Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców
Data dodania: 2017-06-16 14:46:37
Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców
Źródło zdjęcia: Facebook
Posłanka z Bełchatowa stanowczo odniosła się do komunikatu Komisji Europejskiej odnośnie możliwych sankcji za nieprzyjęcie uchodźców.

W stanowisku unijnym, opublikowanym na stronie Komisji Europejskiej, czytamy m.in.:   
W ciągu minionych miesięcy Komisja wielokrotnie wzywała te państwa członkowskie, które nie dokonały jeszcze relokacji ani jednej osoby lub które nie zobowiązały się do relokacji, aby to uczyniły.
. Pomimo tych wezwań , i – naruszając obowiązek prawny wynikający z decyzji Rady oraz naruszając zobowiązania wobec Grecji, Włoch i pozostałych państw członkowskich – Czechy, Węgry i Polska nie podjęły jeszcze wymaganych działań. W tych okolicznościach, jak wskazano w poprzednim sprawozdaniu w sprawie relokacji i przesiedleń, Komisja postanowiła wszcząć postępowanie w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego przeciwko tym trzem państwom.


Małgorzata Janowska – posłanka koła Republikanie sytuację skomentowała na Facebooku:
W przeciwieństwie do „nowoczesnej” i „obywatelskiej” opozycji moje stanowisko w kwestii tzw. uchodźców jest niezmienne - wielokrotnie wyrażałam swój sprzeciw wobec przyjmowania do Polski jakichkolwiek kwot. Sytuacja w krajach, w których liberalnie pochodzono do kwestii multi-kulti, jest wystarczającym argumentem. Wszczęcie procedury przez Komisję Europejską w stosunku do Polski o naruszenie unijnego prawa uważam za kpinę oraz ingerencję w nasze bezpieczeństwo i suwerenność. Popieram stanowisko rządu i Prezydenta, u których - w przeciwieństwie do partii ślepo zapatrzonych w (niedługo dziki) zachód i wszelkie płynące stamtąd dyrektywy - widać świadomość niebezpieczeństwa jakie niesie masowy napływ imigrantów do Europy i niezrozumiały oraz nieuczciwy system relokacji. Kraje Unii Europejskiej zbierają już żniwo związane z „uchodźcami”, zmieniając się powoli w terrorystyczne poligony. Żadne aparaty nacisku nie mają prawa wpłynąć na polski sprzeciw, który został wyraźnie wyartykułowany.

ES
Tagi: Małgorzata Janowska, uchodźcy, sankcje
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Islamiści będą się szarogęsić i mordować nas, a my mamy ich traktować po chrześcijańsku. Wolne żarty. Z takim podejściem za kilkanaście lat Europa zniknie z mapy świata.
  Autor:Stopimigrantom Data: 2017-06-20 10:16:16
 • Mało chrześcijańska postawa posłanki. Może lepiej niech się skupi na sprawach lokalnych.
  Autor:takie tam Data: 2017-06-18 12:06:38
 • To jest procedura wszczęta wobec rządu polskiego a nie wobec Polski. Czy posłanka ma jakieś osobiste doświadczenia z uchodźcami czy prowadzi populistyczną grę?
  Autor:ela Data: 2017-06-18 10:34:16
 • Gocha, a taką fajną kobietą byłaś...
  Autor:Leo Data: 2017-06-17 20:14:24
 • Jakoś tak nazwa "republikanie" źle mi się kojarzy.
  Autor:takie tam Data: 2017-06-17 15:45:50
 • Brawo za odwagę. Więcej takich polityków. Na tym polega charakter człowieka.
  Autor:John Data: 2017-06-17 13:00:40
 • Posłanka nie ma nic przeciwko przyjmowaniu kwot... dotacji unijnych. Nie ważne czy w euro czy w złotych.
  Autor:edek Data: 2017-06-17 08:55:26
 • niezły populizm
  Autor:bolo Data: 2017-06-16 15:50:39
go to top