Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 27 czerwca 2017
Wybierz miasto na mapie
Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców
Data dodania: 2017-06-16 14:46:37
Ostre słowa Małgorzaty Janowskiej nieprzyjęciu uchodźców
Źródło zdjęcia: Facebook
Posłanka z Bełchatowa stanowczo odniosła się do komunikatu Komisji Europejskiej odnośnie możliwych sankcji za nieprzyjęcie uchodźców.

W stanowisku unijnym, opublikowanym na stronie Komisji Europejskiej, czytamy m.in.:   
W ciągu minionych miesięcy Komisja wielokrotnie wzywała te państwa członkowskie, które nie dokonały jeszcze relokacji ani jednej osoby lub które nie zobowiązały się do relokacji, aby to uczyniły.
. Pomimo tych wezwań , i – naruszając obowiązek prawny wynikający z decyzji Rady oraz naruszając zobowiązania wobec Grecji, Włoch i pozostałych państw członkowskich – Czechy, Węgry i Polska nie podjęły jeszcze wymaganych działań. W tych okolicznościach, jak wskazano w poprzednim sprawozdaniu w sprawie relokacji i przesiedleń, Komisja postanowiła wszcząć postępowanie w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego przeciwko tym trzem państwom.


Małgorzata Janowska – posłanka koła Republikanie sytuację skomentowała na Facebooku:
W przeciwieństwie do „nowoczesnej” i „obywatelskiej” opozycji moje stanowisko w kwestii tzw. uchodźców jest niezmienne - wielokrotnie wyrażałam swój sprzeciw wobec przyjmowania do Polski jakichkolwiek kwot. Sytuacja w krajach, w których liberalnie pochodzono do kwestii multi-kulti, jest wystarczającym argumentem. Wszczęcie procedury przez Komisję Europejską w stosunku do Polski o naruszenie unijnego prawa uważam za kpinę oraz ingerencję w nasze bezpieczeństwo i suwerenność. Popieram stanowisko rządu i Prezydenta, u których - w przeciwieństwie do partii ślepo zapatrzonych w (niedługo dziki) zachód i wszelkie płynące stamtąd dyrektywy - widać świadomość niebezpieczeństwa jakie niesie masowy napływ imigrantów do Europy i niezrozumiały oraz nieuczciwy system relokacji. Kraje Unii Europejskiej zbierają już żniwo związane z „uchodźcami”, zmieniając się powoli w terrorystyczne poligony. Żadne aparaty nacisku nie mają prawa wpłynąć na polski sprzeciw, który został wyraźnie wyartykułowany.

ES
Tagi: Małgorzata Janowska, uchodźcy, sankcje
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Islamiści będą się szarogęsić i mordować nas, a my mamy ich traktować po chrześcijańsku. Wolne żarty. Z takim podejściem za kilkanaście lat Europa zniknie z mapy świata.
  Autor:Stopimigrantom Data: 2017-06-20 10:16:16
 • Mało chrześcijańska postawa posłanki. Może lepiej niech się skupi na sprawach lokalnych.
  Autor:takie tam Data: 2017-06-18 12:06:38
 • To jest procedura wszczęta wobec rządu polskiego a nie wobec Polski. Czy posłanka ma jakieś osobiste doświadczenia z uchodźcami czy prowadzi populistyczną grę?
  Autor:ela Data: 2017-06-18 10:34:16
 • Gocha, a taką fajną kobietą byłaś...
  Autor:Leo Data: 2017-06-17 20:14:24
 • Jakoś tak nazwa "republikanie" źle mi się kojarzy.
  Autor:takie tam Data: 2017-06-17 15:45:50
 • Brawo za odwagę. Więcej takich polityków. Na tym polega charakter człowieka.
  Autor:John Data: 2017-06-17 13:00:40
 • Posłanka nie ma nic przeciwko przyjmowaniu kwot... dotacji unijnych. Nie ważne czy w euro czy w złotych.
  Autor:edek Data: 2017-06-17 08:55:26
 • niezły populizm
  Autor:bolo Data: 2017-06-16 15:50:39
× Z ostatniej chwili! LEGALIZACJA MARIHUANY Koniec z mandatami za brak dokumentów? PILNE: klienci banku na celowniku hakerów
CZYTAJ WIĘCEJ
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów Ziemia torf Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Parkiet dębowy Jazda konna łódzkie dźwigi Dentysta Bełchatów Meble kuchenne Piotrków pompy ciepa, fotowoltaika d Okna drzwi d
go to top