Tenisowe Mistrzostwa Dzieci - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 17 grudnia 2017
Wybierz miasto na mapie
Tenisowe Mistrzostwa Dzieci
Data dodania: 2017-06-05 12:52:50
Tenisowe Mistrzostwa Dzieci
Źródło zdjęcia: MCS
Dużą frekwencją cieszyły się sobotnie Mistrzostwa Bełchatowa Dzieci w tenisie ziemnym, które zorganizowano z okazji Dnia Dziecka. Ddla wielu uczestników był to pierwszy turniej, w którym wzięli udział.

Mistrzostwa rozegrano w trzech kategoriach: dzieci do lat 10, do lat 12 i klasy gimnazjalne. Wśród najmłodszych uczestników rywalizowało czternastu śmiałków, którzy początkowo zostali podzieleni na trzy grupy. W grupie finałowej najlepsza okazała się Marta Dudek, która pokonała Dominikę Furman (10/2) i Zuzię Stępień (10/4).
. Drugie miejsce zajęła Zuzia zwyciężając Dominikę 10/8.

W drugiej kategorii do gry o medale przystąpiło ośmioro tenisistów, których podzielono na dwie grupy. Do półfinałów awansowali Oliwia Hetman, Mikołaj Olejniczak, Natalia Smolna i Wiktoria Furman. W pierwszym meczu Mikołaj nie dał szans Oliwii (2-0), a w drugim Wiktoria ograła Natalię 2-1. Finał to emocje do samego końca, ponieważ po dwóch setach był remis 1-1, a na finiszu decydującego tie-breaka prowadziła Wiktoria. Jednak ostatnie akcje meczu, tym samym i całe spotkanie, wygrał Mikołaj.

W grupie gimnazjów na grę z chłopakami zgodziła się Kinga Rośniak, ponieważ w kategorii dziewcząt nie miała żadnej rywalki. Dla młodej zawodniczki była to dobra lekcja tenisa, która w przypadku meczu z Piotrem Puźniakiem okazała się sukcesem i końcowym zwycięstwem. W tej kategorii najlepszy okazał się uczestnik cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” Grzegorz Puźniak. Miejsce drugie zajął Filip Poninkiewicz, a trzecie Piotr Puźniak.

MCS / ES
Tagi: Tenisowe Mistrzostwa Dzieci, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Parkiet dębowy Jazda konna łódzkie dźwigi Dentysta Bełchatów Meble kuchenne Piotrków wypoyczalnia samochodw Kielce
go to top