Kandydat Macierewicza przegrywa w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 20 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Kandydat Macierewicza przegrywa w Bełchatowie
Data dodania: 2017-05-24 14:36:10
Kandydat Macierewicza przegrywa w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe
Dzisiejsza sesja nadzwyczajna w powiecie skończyła się kompromitacją ludzi związanych z ministrem Antonim Macierewiczem i jego prawej ręki, jaką wydaje się być posłanka Anna Milczanowska z Radomska.

Wystawiony przez nich kandydat na wicestarostę Konrad Koc poniósł sromotną klęskę. Na Konrada Koca głosowało 8 radnych, przeciwko 15, nikt nie wstrzymał się od głosu,. Do jego wyboru wystarczyła zwykła większość głosów. Tym samym funkcję wicestarosty nadal będzie pełnił Grzegorz Gryczka, który ponad rok temu został odwołany przez radnych. Przypomnę, że Grzegorz Gryczka został wicestarostą w wyniku zawartej w 2014 r. koalicji Prawa i Sprawiedliwości ze Stowarzyszeniem Ziemia Bełchatowska. Koalicję podpisali senator Wiesław Dobkowski ze strony PiS-u i Grzegorz Gryczka ze strony ZB.

Konrad Koc chciał prawdopodobnie zostać wicestarostą głównie po to, aby wzmocnić swoją pozycję i stać się rozpoznawalnym w gminie Bełchatów, gdzie wg powszechnej opinii będzie walczył w 2018 r. o stanowisko wójta. Wzmocnienie Koca nie jest na rękę posłowi Kubiakowi, który wg opinii znawców tematu coraz ściślej współpracuje z obecnym wójtem Kamilem Ładziakiem. O tym, że poseł Kubiak nie przepada za Kocem świadczy fakt, że tylko na początku kadencji poseł zatrudniał Konrada Koca w swoim biurze poselskim. Trwało to bardzo krótko i panowie szybko się rozstali.
. Kubiak został postawiony pod ścianą, bo Milczanowska przeforsowała Koca na Zarządzie Okręgowym PiS na stanowisko wicestarosty powiatu bełchatowskiego. Radni PiS w powiecie zostali zobowiązani uchwałą Zarządu Okręgowego PiS, podpisaną przez prezesa tego Zarządu Antoniego Macierewicza, do głosowania za wyborem Koca na wicestarostę.

Nie słychać było protestu w tej sprawie ze strony posła Kubiaka, który w mediach w sposób otwarty chętnie ujawnia sprawy wewnętrzne, które są mu na rękę, ale już nie koniecznie korzystne dla wizerunku PiS. Kubiak mógł prawdopodobnie głosować za tą uchwałą, bo na tym samym posiedzeniu Zarząd Okręgowy PiS podjął uchwałę o powierzeniu mu funkcji pełnomocnika PiS w samym Bełchatowie, od której to uchwały szef PiS-u w powiecie bełchatowskim senator Wiesław Dobkowski odwołał się do Komitetu Politycznego, aby uchwała została uznana za sprzeczna ze Statutem PiS i tym samym nieważna z mocy prawa.
Popierając Koca poseł Kubiak działał przeciwko interesom wójta Ładziaka, który prawdopodobnie będzie rywalizował z Kocem o stanowisko wójta gminy Bełchatów.

Pozostaje pytanie, w jaki sposób można było wyegzekwować wykonanie uchwały przez radnych PiS, jeśli głosowanie za wyborem wicestarosty było tajne, w związku z czym nie można wyciągać konsekwencji od radnych, którzy nie wykonali nakazu organu partii. Na pewno w tej sytuacji komfortu nie miała przewodnicząca rady powiatu Dorota Pędziwiatr, prywatnie siostra posła Kubiaka. Nie mieli go także radni związani z posłem. Swoją drogą oprócz niej trudno wśród radnych powiatu doszukać się zwolenników Kubiaka. Radni odrzucili również kandydaturę Krzysztofa Rybaka na stanowisko wiceprzewodniczącego rady powiatu w miejsce, które pozostawił rok temu radny Ziemi Bełchatowskiej Krzysztof Jewgiejuk w proteście przeciwko odwołaniu Gryczki z wicestarosty przez radnych. Zamiast niego radni wybrali przedstawiciela zgłoszonego przez opozycyjny klub PO Damiana Nowaka. Rybak otrzymał 7 głosów, Nowak 13 głosów.

W obydwu głosowaniach okazało się, że starosta Waldemar Wyczachowski utracił większość niezbędną do sprawowania władzy w powiecie. Popiera go jedynie 7 do 8 radnych, a 13 do 15 jest mu przeciwnych. Przypomnijmy, ze do odwołania starosty potrzebnych jest 14. głosów. Jeśli taka sytuacja się utrzyma, to starosta nie będzie miał realnej władzy i będzie jedynie figurantem, a najważniejsze decyzje będą podejmować jego adwersarze. Pozostanie mu wykonywanie zadań partyjnych zleconych przez władze okręgowe PiS, bo w hierarchii partyjnej pnie się w górę. Ale jest wątpliwe, czy to przełoży się na sukces w wyborach samorządowych w 2018 r., bo po zerwaniu przez niego koalicji z Ziemią Bełchatowską i bliskiej współpracy z PLUS-em, nie jest wiarygodnym politykiem i samorządowcem. Jest jeszcze jedno pytanie, dlaczego taki polityk, jak minister Antoni Macierewicz zdecydował się na akcję z wymianą wicestarosty i wybór swojego kandydata na wiceprzewodniczącego rady powiatu, jeśli były nikłe szanse na realizację tych zamierzeń? Kocowi i Rybakowi nikt nie zapewnił większości głosów, pozostawiono ich samych aby sobie szukali poparcia wśród radnych. Zadziwia też ich naiwność w tym względzie.

Starosta pomimo tego, że został wzmocniony otrzymanymi funkcjami partyjnymi w PiS-ie, nie potrafił wykonać zadania postawionego przez partyjnych zwierzchników wykazując swoją nieudolność, przez co Konrad Koc i Krzysztof Rybak zostali prawdopodobnie, "spaleni politycznie" na zawsze.

Z tej decyzji może być zadowolony wójt Ładziak i wspierający go kolega poseł, bo prawdopodobny kandydat PiS-u na jego obecne stanowisko został osłabiony i nie zagrozi jego reelekcji. Jak starosta wytłumaczy się zwierzchnikom w partii? Nie może pochwalić się: Panie Ministrze, melduję wykonanie zadania! Będzie jednak dalej mógł mówić: Odmeldowuję się!

JR
.
Tagi: sesja rady powiatu, przegrana Konrada Koca, kandydat na wicestarostę, Bełchatów, Macierewicz, Milczanowska
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • A jakie to zarzuty stawia się pani prezydent panie Wiesławie?
  Autor:Obserwator Data: 2017-06-10 15:54:25
 • W radzie miejskiej jest silna opozycja w stosunku do prezydent Czechowskiej. Składa się z PLUSiaków i Miśków. Przegłosowali w komisji rewizyjnej opinię o nieudzieleniu absolutorium prezydentowej. Postawili kilka absurdalnych zarzutów. Mają dostęp do wszelkich dokumentów więc niech sprawdzą te rauty senatora, na które prezydentowa rzekomo przepuściła publiczne pieniądze. Ja znam senatora. Akurat on nie jest z tych, którzy lubują się w rautach. Pod tym względem jest on osobą skromną, nigdy nie widziałem go pod wpływem środków wyskokowych. Na różne uroczystości przyjeżdża własnym autem, więc na pewno nie pije alkoholu, choć nie jest zupełnym abstynentem.
  Autor:Darek Data: 2017-06-09 08:31:57
 • Czy to prawda ze pani prezydent Mariola przepuściła 80 tys PLN publicznych pieniędzy na rauty senatora wiesława dopkowskiego?
  Autor:Wiesiek Data: 2017-06-08 18:18:19
 • Może już nie ruda, ale rozumu od zmiany koloru nie przybyło... Wręcz przeciwnie - im ciemniejsze włosy, tym większa jej niszczycielska moc...
  Autor:ruda? Data: 2017-06-02 14:19:13
 • Ona już nie jest ruda
  Autor:Blondyn Data: 2017-06-01 11:21:06
 • Drogi Urzędniku: najwięcej szkody to robi właśnie ruda... Jej decyzje są absurdalne i zwyczajnie głupie. to największy szkodnik naszego miasta. Co do Galewskiej - nawet ruda nie miała zastrzeżeń do jej pracy, po prostu chciała zrobić miejsce dla swojej rzekomo nielubianej szwagierki... A co do zwalniania - to ruda ma swoje za uszami...
  Autor:mops Data: 2017-05-31 13:42:08
 • Gralewska była zaufana poprzedniego prezydenta, ale nie straciła pracy. Pracuje na niższym stanowisku. Tak to jest kiedy szef przegrywa wybory. Trzeba sie złym pogodzić, bo wygrywający ma prawo do obsady kierowniczych stanowisk zaufanymi ludźmi. Jednak ważne jest, aby nie pozbawiać nikogo pracy i tak robi Czechowska. Chyba, ze ktoś szkodzi.
  Autor:Urzednik Data: 2017-05-30 17:36:10
 • RRraper - jak nie umiesz pisać, to się za to nie zabieraj. A poza tym, jak nie rozumiesz, o czym mowa, to tym bardziej nie komentuj. Uważasz, że jeden nepotyzm jest lepszy od drugiego?
  Autor:mops Data: 2017-05-30 14:40:12
 • Ty mops, a dlaczego siostra p osła chociaż nie wygrała konkursu szefuje mck. A co sie dzieje w kopalni i elektrowni gdzie na potęgę przymowane są tumoki po zaocznych z radomska i pociotki naszych pseudopolityków z frakcji TKM. To zasługa posła, starosty itp. sprzedawczyków.Jak nie masz nic do powiedzenia nie otwieraj kopary.
  Autor:Rraper Data: 2017-05-30 07:36:05
 • Pracownik: jeśli Twoim zdaniem przeniesienie z jednostki podrzędnej do nadrzędnej i to od razu na tak ważne stanowisko nie jest awansem, to co nim jest??? Tym bardziej, że specjalnie spuszczono bardzo doświadczoną p. Galewską, żeby zrobić miejsce p. Nowak... Poza tym, nikt się nie czepia, tylko stwierdzamy fakty. Strasznie przewrażliwiony jesteś... Poza tym p. Nowak pokazała swoją obłudę i wszyscy wiedzą, dzięki czemu trafiła do UM... Dzięki swojemu bratu i jego rudej żonie, z którą podobno (jak sama p. Nowak twierdziła) od lat była skłócona... Nagle się pogodzili?
  Autor:mops Data: 2017-05-30 07:24:13
 • poseł i starosta jeszcze niecwyszli z piaskownicy. Jeszcze pampersy czy już krótkie porteczki, misiaczki? Kubuś Puchatek był chociaż sympatyczny...
  Autor:Dobranocka Data: 2017-05-30 06:26:42
 • Sassss. A właśnie trzeba wciąż wracać do przeszłości, aby nie popełniać podobnych błędów. History vitae magistra est. Historia jest nauczycielka życia.
  Autor:Historyk Data: 2017-05-29 20:01:43
 • to fakt, poseł, starosta i naturalna są już spaleni w Bełchatowie, tak nieudolnych ludzi przy władzy to tu dawno nie było, dostają rozkaz z Radomska czy Piotrkowa i go na ślepo realizują, ludzie Wam to zapamiętają, szkoda mi Pana Rybaka, ładnie go Waldi wystawił tylko po to by zdobyć punkty u Macierewicza ... ale facet poświeci wszystko i wszystkich, nie widząc przy tym ze sam się pogrąża ...
  Autor:sasiad Data: 2017-05-29 18:34:37
 • A kto to sie spotykał z miśkiem i obiecywał radnym PO pracę w Gieksie w sierpniu 2016 roku w Bełchatowie? Toć przecie nie senator, a "poselstwo" reprezentujące Targowicę radomszczańsko-bełchatowską!!! Krew człowieka zalewa jak można tak zdeptać ideały. My głosowaliśmy na PiS a co wy wyprawiacie? Won z Bełchatowa, ale to juź w podskokach miśki, anodiny itp. elementy.
  Autor:Wonston Data: 2017-05-29 14:51:21
 • Pani Nowak została przeniesiona ze stanowiska kierownika w mops-ile na stanowisko koordynatora w magistracie. Ja tu żadnego awansu nie widze, bo w mopsie była kierownikiem jeszcze w poprzedniej kadencji. Została prżeniesiona służbowo na inne stanowisko pracy. Wiec odczepcie sie w końcu od Pani Nowak.
  Autor:Pracownik Data: 2017-05-29 13:51:15
 • Do nooo: Na to wygląda, Pani Nowak długo się ukrywała, ale w końcu fałszywa natura zwyciężyła. Niestety. Straciłam bardzo dużo szacunku do tej Pani, po tym co i jak zrobiła.
  Autor:mops Data: 2017-05-29 13:25:04
 • Walduś celowo robi zamieszanie bo tak naprawd? to on chce "porzucić" Starostwo i tylko czeka na pretekst žeby wskoczyć na stołeczek w PGE GiEKsie na Węglowej. Kolejny ruch to będzie odejście niby honorowe i hop kolejny ma nową pracę dzięki posłance z radomska.Walduś ma w czterech literach ideały podobnie jak poseł co już se poseł mentalnie z Bełchatowa.
  Autor:Fikumiku Data: 2017-05-29 09:08:02
 • Poseł opamiętaj się. Zniszczyłeś PiS w Bełchatowie, bo ci tak posłanka kazała. Teraz możesz startować do Sejmu chyba tylko z Radomska. Posłuchaj co ludzie z kopalni, elektrowni i miasta mówią na twój temat. Jesteś małym człowieczkiem i dosłownie i w przenośni. Won do Radomska zdrajco!!!
  Autor:Stopradomsku Data: 2017-05-29 08:39:04
 • Jak starosta z posłem i Elka beda układać listy PiS i przeprowadzać kampanie w wyborach samorządowych to taki PiS na pewno ich nie wygra. Po wyborach nie beda mieli zdolności koalicyjnych. Ludzie beda pamiętali to co oni teraz wyprawiaja, jak traktują umowy koalicyjne, ich uległość wobec mocodawców z gory. Wiec nie ma co sie przejmować tym, ze kogoś nie wpuszcza na swoje listy. Jeśli sie utrzymają do wyborów to trzeba utworzyć alternatywne listy prawicowe kandydatów niezłomnych.
  Autor:Niezlomny Data: 2017-05-28 23:04:05
 • Starosta to geniusz od strategii politycznej.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-28 21:02:49
 • Spis. Jedna poprawka. Nowak nie został wybrany na wniosek PiS. Zgłosił go radny z PO. Wniosek PiS był o zwołanie sesji nadzwyczajnej m.in. po to aby wybrać Rybaka na wice. Ale zamiast Rybaka wybrano Nowaka.
  Autor:Radny Data: 2017-05-28 21:01:39
 • Zobaczcie jak sprytnie ustawiła sie natura. Wszyscy mogą być odwołani i ona inicjuje odwoływanie ze stanowisk, a sama ma funkcje, z których nie mozna odwołać. Wszystkich wykolegowala.
  Autor:Radny Data: 2017-05-28 00:29:42
 • Przecież po to zwołali sesje nadzwyczajna żeby spalić Koca i Rybaka i wybrać Nowaka z PO.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-28 00:10:30
 • Za to Obserwatorze Wyczach powinien beknąć w Warszawie. Jak można dopuścić żeby na wniosek PiS można było wybrać PO. Czyli co? Ci co podpisali się pod wnioskiem o sesję nadzwyczajną na pewno głosowali na Nowaka?! Inaczej być nie może.
  Autor:Spis Data: 2017-05-27 07:21:15
 • Jak mozna wystawić gości na wybieralne funkcje nie zapewniając im większości głosów, wystawiając ich na pośmiewisko żeby sami szukali poparcia u radnych ? Straszenie Macierewiczem nie działa, on sam ma problemy i coraz bardziej słabnie.
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-26 17:30:32
 • Jest nowy artykuł o odwołaniu Pędziwiatr z przewodniczacej rady powiatu i Roguta z wice.
  Autor:Czytelnik Data: 2017-05-26 16:24:13
 • do mops: czyli prawdą jest to co tu czytam - pani Nowak to o wiele gorsza menda niż mąż, bo o nim to nie słyszałem, żeby ktoś się skarżył, że jest złym dyrektorem, albo że jest chamski, no a ona jak widać nie dość że fałszywa, to jeszcze bez kultury...
  Autor:nooo Data: 2017-05-26 16:04:45
 • Tak prawda cię boli. Najlepiej aby zapomnieć teraz o misku. I spotkaniu z PO w starostwie. Ale od tego tematu nie uwolnicie sie nigdy. To sie przykleiło do was na zawsze. Przypomnimy o tym w najbliższych wyborach. Możecie być pewni.
  Autor:Historyk Data: 2017-05-26 14:29:58
 • Jak Ciągło, który startował z PO teraz głosuje z frakcja starosty PiS-u to jest dobrze, a jak Nowaka z PO został wiceprzewodniczącym rady to jest zle. Moralność Kalego. Opozycja ma prawo mieć kogoś w prezydium rady.
  Autor:Kaki Data: 2017-05-26 14:25:03
 • Tych głupot nie chce się nawet czytać.
  Autor:tak Data: 2017-05-26 14:13:41
 • Tych głupot nie chce się nawet czytać.
  Autor:tak Data: 2017-05-26 14:13:41
 • Teraz działa bliska koleżanka miska Anodina z Radomska. Miski z Bełchatowa teraz do niej jeżdżą sie spowiadać.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-26 12:35:55
 • Podejrzliwy- człowieku, Miśka już nie ma, więc nie wracaj do tego tematu. Zresztą nikt tego nie potwierdził Ludzi interesuje co się dzieje teraz.
  Autor:sassss Data: 2017-05-26 11:12:16
 • Do: prawda: W większości mogę się z Tobą zgodzić, poza tym, że p. Nowak na pewno nie była na stanowisku kierowniczym prawie 20 lat, a dużo mniej. Wiedzy i doświadczenia jej nie odmawiam, ale tego jak się zachowała. Najpierw klęła rudą na czym stoi i prawie modliła się, żeby nie została prezydentem, a po dwóch latach nagle totalnie zmieniła front. Z MOPS-u odeszła bez słowa, w fatalnym stylu - w ciągu dnia po prostu wstała od biurka, powiedziała że idzie pracować do UM i wyszła. Zostawiła niezakończone sprawy, nikomu niczego nie przekazała. Tak się nie powinno robić, zwłaszcza ktoś na kierowniczym miejscu powinien mieć więcej klasy...
  Autor:mops Data: 2017-05-26 11:07:36
 • Do nooo... Po pierwsze p. Nowak została przeniesiona na stanowisko Koordynatora, a wcześniej też była kierownikiem w MOPS. Jest to kobieta wykształcona i zna się na robocie. Na stanowisku Kierowniczym od prawie 20 lat. To nie jest ktoś z znikąd. Dlaczego nie można przenieść doświadczonego pracownika do Urzędu. Wolelibyście by to był ktoś świeżo po studiach.... Reszta nie powinna mieć znaczenia....
  Autor:prawda Data: 2017-05-26 10:02:12
 • Kto sieje wiatr zbiera burze. Starosta z posłem rozpoczeli wojnę przy wsparciu ministra. To maja to czego szukali
  Autor:Historyk Data: 2017-05-26 08:00:50
 • do Kum: taaak, to ten, co mu żonę ruda w urzędzie zatrudniła - zapomniała tylko powiedzieć, że urzędnik to powinien do pracy przychodzić czysty - i pani Nowak chodzi z włosami tak tłustymi... błeee
  Autor:nooo Data: 2017-05-25 22:48:30
 • Czy to koniec emocji w powiecie, czy bedzie kontrofensywa ?
  Autor:Zolnierz Data: 2017-05-25 22:30:18
 • sassss. To po co ważniak spotykał sie z radnymi PO razem z miśkiem, posłem i posłanka ? Myśle, ze sie dogadali jak głosować w głosowaniu tajnym. Rybak przecież nie podglądał jak głosują koleżanki i koledzy z jego frakcji. Mogli mu zazdrościć, bo jest członkiem RN w GiEK SA.
  Autor:Podejrzliwy Data: 2017-05-25 17:29:15
 • Analityk - frakcja starosty głosowała na PO, jak kandydatem starosty był też Rybak. Próbujecie wybrnąć z gafy jaką popełniliście i zgonić teraz wszystko na drugą stronę.
  Autor:sassss Data: 2017-05-25 17:21:12
 • Best - Ty to się z choinki urwałeś! Od tych wypisywanych głupot przez ciebie, to brzuch mnie boli ze śmiechu.
  Autor:sdad Data: 2017-05-25 17:18:32
 • A wiec mogła na PO głosować frakcja PiS starosty, PLUS, PSL-ZB oraz radni PO. Przecież chyba po to spotykali sie w starostwie z radnymi PO, aby teraz razem głosować.
  Autor:Analityk Data: 2017-05-25 17:17:19
 • Na PO głosowali prawdopodobnie radni PLUSA, którzy przez wiele lat byli razem w koalicji w miescie i powiecie, a takze PSL
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 17:12:58
 • Za PO na pewno głosowali Ci którzy spotykali się z Misiewiczem w Starostwie żeby koalicję z PO robić w zamian za rzekome miejsca w PGE!
  Autor:Best Data: 2017-05-25 15:13:42
 • Chyba czworo, a nie czterech. Bo pierwsza to była kobieta. A kto czwarty ?
  Autor:Woda Data: 2017-05-25 14:58:03
 • No to działacze PiS-u frakcji ministra dokonali kolejnych samospaleń swoich radnych. Jest ich już czterech. Kto będzie następny?
  Autor:Ogień Data: 2017-05-25 14:27:25
 • starosta jest lojalny wobec anodiny i misia,a ten za nielojalnosc z partii wylecial.Jego szef popelnia ekstrawagancje i utrzymal sie tylko dlatego,ze opozycja na niego jedzie.Wazniak nie chcial podlegac senatorowi,bo ten go powstrzymywal przed zatrudnieniem brata niecnoty,ktory byl w obozie zwalczajacym pis,czy tak ma wygladac sprawiedliwosc.pis powinien ja zachowac inaczej nazwa zostanie pustym haslem.nie widze powodu dla ktorego tworca pis w belchatowie mial porzucac ten szyld i nagle ni z tego ni z owego na zyczenie starosty wystepowac pod innym,zeby starosta mogl bezkarnie ukrasc jego dorobek.do tego zmierzaja trutnie i pasozyty bezczelne do kwadratu.a niech sami sprobuja bez szyldu,na ktory ktos inny ciezko pracowal.
  Autor:... Data: 2017-05-25 13:59:56
 • Starosta jest lojalny wobec partii a polityka to gra zespołowa,ci radni którzy głosują przeciwko waldi emu wykazują zero lojalności wobec partii powinni z niej wystąpić i pokazać jak bez szyldu pisu ludzie będą na nich głosować.Pewnie Ziemniaki czy Plus im pomoże...haha st do gowniarzy...nic więcej
  Autor:Igor Data: 2017-05-25 12:53:55
 • Wyborca - nie masz tej pewności. To dopiero się ewentualnie może ale nie musi okazać! Nie można bowiem zakładać z góry, że są to tacy ludzie.
  Autor:Trelemorele Data: 2017-05-25 11:39:06
 • Zobaczymy po wyborach co warte są te wasze komitety gminne.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 11:38:03
 • Nowi ludzie chcą przystąpić do PiS-u dlatego, że PiS sprawuje władzę. Chodzi o zdobycie stołków, a nie o idee. Dlaczego nie wstępowali do PiS-u przed wyborami, kiedy PiS był zwalczany. Odejdą kiedy PiS utraci władzę. Oni chcą zaśmiecić PiS.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 11:36:23
 • Matematyk - nie ma to znaczenia.
  Autor:jdjkdf Data: 2017-05-25 11:35:14
 • Nie ma liczby 1000 procent. Procenty liczy się od 0 do 100.
  Autor:Matematyk Data: 2017-05-25 11:32:02
 • Wyborca - następna najtańsza, zmyślona bzdura! Co wy jeszcze wymyślicie (pękam ze śmiechu).
  Autor:Ignaś Data: 2017-05-25 11:31:54
 • EEE TAM - o jakich istniejących wcześniej strukturach mówisz? o tych 5 - 10 osobach w powiecie i to nazywasz strukturą? Nic nie ma zdublowanego. Nie pasują Wam komitety, bo od chwili powstania ich, musicie liczyć się ich zdaniem. Bo do chwili obecnej jakiekolwiek decyzje zapadają w bardzo wąskim kręgu, a inni nie mają nic do powiedzenia, macie ich szeroko w poważaniu. Komitety nie tylko powstały w naszym powiecie, ale w wielu innych miejscach również i one też są nielegalne? Powstawanie Komitetów, powiększanie struktur popiera sama Warszawa. Zapomniałem, przecież się ich obawiacie -
  Autor:Trelemorele Data: 2017-05-25 11:30:54
 • To Misiewicz z Milczanowską, Kubiakiem, Wyczachowskim i Wysocką prowadzili rozmowy z PLUSem i PO w starostwie. Jak widać, słychać i czuć z PLUSem się dogadali. A może to radni z frakcji Macierewicza głosowali na Nowaka z PO, aby przekonać PO do siebie ?
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 11:29:14
 • paru podległych służbowo ludzi plus ich ciotki i pociatki.zdublowane komitety w terenie gdzie istnieja juz struktury,gdyby były takie prawe i niewinne to by legalnie przystapily do istniejacych.ale tu chodzi o zwykle przejecie pisu,zeby pod szyldem tego,co ktos stworzyl i ma marke stworzyc swoja calkiem inna strukture.gdyby od poczatku z wlasnym nowym szyldem szli to by nie mieli szans.wiec podpiac sie pod to,co stworzyl Dobkowski podstepem,a jego zastapic.nielegalnie,bo ze statutem to nie ma nic wspolnego.tam gdzie istnieja struktury nie dubluje sie ich.Tam gdzie zarzad wybiera szefa tylko zarzad moze go odwolac.proste jak dwa i dwa.
  Autor:EEE TAM Data: 2017-05-25 10:43:30
 • Boicie się tych Komitetów - bójcie się bójcie, macie czego. Młodzi ludzie, pełne werwy, chęci, pomysłów.
  Autor:Trelemorele Data: 2017-05-25 10:35:01
 • Wyborca - łżesz.... Komitety są w 10000..procent legale!!! To Wy zrobiliście z tych Komitetów wrogów senatora. Nikt nie był przeciwko senatorowi. To Wy go tak nakręciliście, że zaczął wierzyć w te obłudne kłamstwa.
  Autor:jdjkdf Data: 2017-05-25 10:31:27
 • Nowa Koalicja w powiecie belchatowskim Radni PiS (Senatora) + PO + ZB-PSL - smutne ale prawdziwe :-(
  Autor:prawda Data: 2017-05-25 10:26:46
 • Leoś. Obecny senator został dyrektorem w kopalni w czasie poprzednich rządów PiS. W 2007 r, został senatorem i od tego czasu ma immunitet. Za rządów PO został zdegradowany do stanowiska kierownika działu, które pełni do dnia dzisiejszego. Rząd PiS nie przywrócił mu stanowiska dyrektora, a awansowały osoby, które nic dla PiS-u nie zrobiły.
  Autor:Górnik Data: 2017-05-25 10:24:27
 • Leoś. Obecny senator został dyrektorem w kopalni w czasie poprzednich rządów PiS. W 2007 r, został senatorem i od tego czasu ma immunitet. Za rządów PO został zdegradowany do stanowiska kierownika działu, które pełni do dnia dzisiejszego. Rząd PiS nie przywrócił mu stanowiska dyrektora, a awansowały osoby, które nic dla PiS-u nie zrobiły.
  Autor:Górnik Data: 2017-05-25 10:24:27
 • Leoś. Kłamiesz w żywe oczy. Odwracasz kota ogonem. Ten Koc odszedł z biura kiedy na polecenie Milczanowskiej z Radomska zaczął organizować nielegalnie komitety PiS-u w gminach powiatu bełchatowskiego. Przy organizowaniu tych komitetów powoływał się na bliskie relacje z senatorem, a prawda jest taka, że mają one na celu wysadzić senatora z szefa PiS w powiecie, aby nie układał list wyborczych. W tej sytuacji senator musiał pozbyć się Koca ze swojego biura, bo nie chciał dalej karmić żmii na własnej piersi. Teraz współpracuje z renomowaną kancelarią prawną, która jest o wiele lepsza od Koca.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 10:20:00
 • Leos to rasowy faryyeusz i usiluje z bialego zrobic czarne i na odwrot.Bo jest dokladnie odwrotnie niz pisze.Kto to jest Koc i z jakiej rodzinz sie wzwodzi.nie lewicowej czasem
  Autor:leos Data: 2017-05-25 10:07:42
 • a ty tylko plotami umiesz sie zajmowac
  Autor:do cuma Data: 2017-05-25 10:04:29
 • Ach głupie ludzie. Kto naprawdę zna Koca ten wie że to bardzo uczciwy i prawy człowiek. Myślę że dlatego rozstał się z Dobkowskim bo ileż można patrzeć na tego faryzeusza, poplecznika platformy na kopalni.
  Autor:Leoś Data: 2017-05-25 09:59:51
 • Czy Nowak to ten którego żona pracuje w mieście a prywatnie kuzyn pani prezydent?? Panie Senatorze czy te frazesy o kumoterstwie i nepotyźmie to nie pan przypadkiem głosił?
  Autor:Kum Data: 2017-05-25 09:18:18
 • Konrad. Wszystkich mierzysz swoją miarą. Myślisz, że inni są do kupienia tak jak ty i wszyscy głosują za coś. Nie możesz zrozumieć, że jeszcze są ludzie, którzy działają dla sprawy, dla idei i nic nie oczekują w zamian. Głosowali więc przeciwko Kocowi i Rybakowi dlatego, że nie podoba im się wtrącanie obcych w nasze samorządowe sprawy. Bo przecież Koc był narzucony przez władze okręgowe partii, a radni nie akceptują takich metod. Chcą sami decydować, bo po to ludzie ich wybrali. Pokazali jak powinni zachować się samorządowcy.
  Autor:Radny Data: 2017-05-25 07:55:34
 • I znów senator z Mariolką górą. Odkąd zaczęli współpracę to odnoszą same sukcesy za wyjątkiem rady miejskiej, gdzie 6 plusiaków dołączyło do rozłamowców. Myślę jednak, że przyjdzie kolej również na radę w mieście kiedy nastąpią czystki w powiecie.
  Autor:Jasnowidz Data: 2017-05-25 07:43:49
 • Wszystkim wam miśkom to ...
  Autor:Józef Data: 2017-05-25 07:39:28
 • Ale starosta jest odpowiedzialny za realizację uchwał Zarządu Okręgowego PiS. Ciekawe co na to powie Minister i posłanka z Radomska, bo Koc na pewno się im poskarży, że go wyprowadzili w pole i zostawili samego z problemem nie do rozwiązania.
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-25 07:38:03
 • Starosta potrafił obronić swój tyłek, a Koca wystawił na spalenie. W ten sposób pomógł pozbyć się groźnego konkurenta dla swojego byłego szefa z gminy. Widać, że Pan doktor politologii, specjalista od samorządu powiatowego w Bełchatowie dopiero raczkuje w polityce. O Rybaku już nie wspomnę, dostał to na co sam zasłużył
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-25 07:35:19
 • pod wieloma nicami ujada Wiesława Puszek Kuc
  Autor:wiem Data: 2017-05-25 07:23:07
 • Ten szef miśków to wisi na Prezesie. Bez jego ochrony juz dawno by poległ na polu walki.
  Autor:Zolnierz Data: 2017-05-25 05:53:45
 • Przecież w tych rozgrywkach nie ma ani senatora, ani prezydentowej. A miski zostali ograni. Pewnie siedzą gdzieś na kawie i przygotowują strategie. Widać tu ich geniusz polityczny, bo nie każdy potrafi ograć szefa miśków. A im sie to udalo. Nie dość, ze go ograli to jeszcze ośmieszyli jego zwolenników. Brawo !
  Autor:Pokerzysta Data: 2017-05-25 05:51:46
 • Lalus to chyba nie starosta tylko jego kolega. Starosta to chyba inny smerf. Ja tak to odczytuje.
  Autor:Wazniak Data: 2017-05-25 05:39:39
 • ubecja ujada,przedstawia się jako PiS,a ludzi z nim tożsamych i jego twórców próbuje wcisnąć w swoje kalosze.Nic z tego.PO to właśnie wy,misiaczki
  Autor:... Data: 2017-05-25 01:30:49
 • Senator na usługach PO. Chłop dziecinnieje i bełkocze.Jakich wy ludzi macie w PIS...Panie Kaczyński.
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-25 01:01:28
 • misiu-niedawno wyrzucony z partii za niechlubne historie,a pierwsza z nich to próba zawarcia koalicji z PO bo ludzie wierni senatorowi nie dali się złamać i nie weszli w ich plan przejęcia bełchatowskiego samorządu w obce,pazerne ręce.Działał tu razem z posłem i starostą -pozostałymi z towarzystwa.A że wicestarosta(koalicjant bez którego starosta by nim nie został,a na którego miejsce poseł usiłował wcisnąć siostrę,a teraz po kolei różnych karierowiczów kierowanych przez anodinę z Radomska grupa misia próbuje usilnie zastąpić nimi koalicjanta)wiec wicestarosta jest przystojniejszy od starosty,to ktoś go przezwał imieniem smerfa b.dbajacego o wyglad.i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
  Autor:... Data: 2017-05-25 00:44:35
 • Elka w następnych wyborach nie ma szans. Teraz miała ze 100 głosów i to pewnie od rodziny. Po dzisiejszym głosowaniu i poparciu platfusów w następnych wyborach sama tylko będzie na siebie głosować, bo nawet senator jej nie wesprze.
  Autor:kiok Data: 2017-05-25 00:40:02
 • A i jeszcze kto to jest laluś?
  Autor:zibi Data: 2017-05-25 00:33:07
 • Nie rozumiem tych waszych grypsów. Kim są misiu,kubek i ważniak?
  Autor:zibi Data: 2017-05-25 00:28:51
 • taniec z platfusami to zaczął misiu,kubek i ważniak.Teraz tylko pokłosie tych ich tańców
  Autor:... Data: 2017-05-25 00:19:25
 • Platformersi aż skaczą z radości, że senator zmanipulował i ogłupił aż tak swoich pięciu radnych. Wstyd i żenada.
  Autor:armagedon Data: 2017-05-25 00:05:11
 • Ten z wąchalami i brwiami krzaczastymi ma wielkie kompleksy i chce rządzić całym światem. To że żona głosuje tak jak on chce to rozumiem ale inni jak Ela czy Karol to już jest śmieszne.
  Autor:psikus Data: 2017-05-25 00:01:21
 • Czy ci radni PIS-u co głosowali na przedstawiciela PO ( 5 radnych) myślą że dostaną jakąś fuchę dla siebie czy członków swojej rodziny za zdradę? Nic z tego. Skończy się najwyżej na obiecankach. Figa z makiem.
  Autor:konrad Data: 2017-05-24 23:49:10
 • Ważniaku... Dlaczego mi to zrobiłeś?? Dlaczego? Pytam...
  Autor:Kuciuś Data: 2017-05-24 23:14:51
 • Pisał pisma?? To on umie pisać?
  Autor:Pasożyt Data: 2017-05-24 23:12:54
 • przecież to pasożyt,który nie zrobił dla PiS-u nic prócz promowania się na plecach senatora.A pisma takie pisał,że się nie nadawały do wysłania bez poprawek.
  Autor:... Data: 2017-05-24 22:33:57
 • Miało być, że Koc nie jest z PO, a trzeba chyba być, by uzyskać poparcie niektórych kolegów z PIS-u
  Autor:Oburzony Data: 2017-05-24 22:01:25
 • Koca nie poparł PIS Dobkowskiego,bo nie jest PO. Chyba wyciągam słuszne wnioski.
  Autor:Spostrzegawczy Data: 2017-05-24 21:55:59
 • Decyzje personalne szczególnie te na które miały wpływ osoby związane z Macierewiczem, czy to w mieście, w gkpge, elektrowni czy kopalni nie były najlepsze. Pan Dobkowski usiłuje odzyskać wpływy, które wymknęły mu się po wyborach. Jeśli mu się to nie uda to PiS popłynie...
  Autor:alf Data: 2017-05-24 21:37:43
 • Lepszy czarno siwy niż brodaty jakby w g.... zapałek powsadzał. Takie moje subiektywne zdanie.
  Autor:obiektywna Data: 2017-05-24 21:17:52
 • Ludzie chcieli dobrej zmiany, a nie tylko zmiany
  Autor:alf Data: 2017-05-24 21:15:22
 • Ruda opamiętaj się bo te czarno siwy na manowce cię sprowadzi
  Autor:obserwator Data: 2017-05-24 21:06:46
 • Panie senatorze to widać gołym okiem że rozbijasz PIS , myślę że to zobowiązania za czasy kiedy rządziła Platforma a tobie w K W B żyło się dobrze. Apeluję do radnych PIS którzy trzymają stronę senatora opamiętajcie się !!! bo Pan SENATOR wyprowadzi się do swojej willi w Wadlewie a was będzie miał gdzieś. Będziecie szukać komitetów na wybory i nie cieszcie się zbyt wcześnie że ktoś tu przegrał z kretesem bo to właśnie jesteście WY......
  Autor:Jurek Data: 2017-05-24 20:46:11
 • Do pomyłka - ale jest stronniczy.
  Autor:Traktat Data: 2017-05-24 20:44:46
 • Antydotum - może Ci ludzie popierają po prostu ludzi, którzy całym swym poglądem utożsamiają się z PiS i zgadzają się z nim
  Autor:Traktat Data: 2017-05-24 20:44:11
 • Do Ona. Autor artykułu nie jest politykiem tylko dziennikarzem czy tam redaktorem.
  Autor:pomyłka Data: 2017-05-24 20:26:20
 • PiS wygrał wybory samorządowe w Bełchatowie obiecując m.in odsunięcie od władzy PLUSa. JAK SPOJRZYCIE WYBORCĄ W OCZY ZA ROK?
  Autor:wyborca Data: 2017-05-24 20:23:37
 • Laluś to może co najwyżej starać się o względy ważniaka czy rudej, z tego co wiem bez skutecznie. Jeśli chcecie mówić o ludziach lalusia to najwyżej o super \
  Autor:do Kamil itp Data: 2017-05-24 20:13:07
 • Spalony politycznie to jest autor tego artykułu.
  Autor:Ona Data: 2017-05-24 20:00:23
 • Traktat. Zajrzyj do statutu to zobaczysz czy mozna dublować władze na tym samym terenie. Jakby w Zarządzie Okręgowym byli poważni i przytomni ludzie, to nigdy by nie wystawiali na pośmiewisko kandydatów na funkcje w samorządzie, którzy nie maja najmniejszych szans na wybór w głosowaniu tajnym.
  Autor:Antydotum Data: 2017-05-24 20:00:02
 • W cywilizowanych krajach przedstawiciele opozycji sa wicemarszałkami sejmu, senatu rady sejmiku, rad powiatu, miast i gmin. Opozycji przydziela sie takze przewodniczących niektórych komisji. W naszym sejmie każdy klub ma swojego wicemarszałka. Podobnie jest w sejmikach wojewódzkich. Tylko w Bełchatowie do tej pory były barbarzyńskie zasady wprowadzone przez PLUS i PO polegające na tym, ze wszyskie stanowiska wiceprzewodniczących rady i przewodniczących komisji obsadzane sa przez rządząca koalicje. Dla opozycji nie zostaje nic. Świadczy to o wielkiej pazerności rządzących naszym samorządem. Teraz po raz pierwszy przedstawiciel opozycji został wiceprzewodniczącym rady. Jest nim Damian Nowak. Brawo dla tych, którzy zmieniają zasady z barbarzyńskich na cywilizowane. Radni samorządu nie pozwolili, aby ktoś z gory narzucił im ludzi na stanowiska. Brawo dla tych radnych, którzy nie ulegli. Demokracja w samorządzie powiatu dojrzewa.
  Autor:Demokracja Data: 2017-05-24 19:55:37
 • Antydotum - jak by to było nielegalne, to uważasz, że Zarząd Okręgowy powołał by te Komitety, Pełnomocników itp? Wystawiłby się na takie pośmiewisko? Za poważni politycy tam siedzą, aby coś takie zrobili. Tym bardziej, że sama Warszawa to popiera.
  Autor:traktrak Data: 2017-05-24 19:48:11
 • PiS PiS PiS. Prawde piszesz, trzeba przestrzegać statuty i prawo. A Zarząd Okręgowy tego nie robi i wbrew prawu ustanawia nowych pełnomocników i tworzy nielegalne komitety gminne. Decyzje te powinny być unieważnione przez Komitet Polityczny, bo sa niezgodne ze statutem, a wiec nieważne z mocy prawa. Uchwały Zarzadu Okręgowego sa bezprawne, dlatego członkowie PiS nie musza ich przestrzegać. A poza tym to nie wiadomo kto jak głosował, bo głosowanie było tajne. Wiadomo tylko, ze wystawiony przez starostę Koc został przed ogromnawiekszosc radnych odrzucony, a kandydat frakcji Macierewicza na wiceprzewodniczącego rady uzyskał jeszcze gorszy wynik i przegrał z kretesem z kandydatem opozycji. Tyle w temacie
  Autor:Antydotum Data: 2017-05-24 19:42:45
 • głosowanie było tajne ...
  Autor:nick Data: 2017-05-24 19:40:18
 • Którzy radni PIS głosowali na PO?
  Autor:Stefan Data: 2017-05-24 19:26:06
 • UWAGA! 1 czerwca uniesie się balon napompowany przez sympatyków, polityków PiS wspierających wrogów politycznych, którzy mają
  Autor:afcf Data: 2017-05-24 19:13:44
 • Prawo i Sprawiedliwość powinno być jednością, przestrzegającą statutu, decyzji, zarządzeń, uchwał, wspierającą swoich, wywiązującą się z obietnic... itp. (bez wyjątku) - a jak nie to wypad (proste, jak budowa cepa)
  Autor:PiS PiS PiS Data: 2017-05-24 19:09:35
 • UWAGA! 1 czerwca uniesie się balon napompowany przez posła wespół ze starostą, Elką, Wysokimi innymi ludźmi Maciara w Bełchatowie którzy patrzą tylko na siebie. Lot będzie krótki a ładowanie może być dla tego towarzystwa twarde
  Autor:grek Data: 2017-05-24 18:35:35
 • Możecie pisać co chcecie ale poziom politycznych umiejętności starosty, posła, ludzi Misiewicza ich popierających to przedszkole. Wstyd co wy robicie. I to jeszcze plusa karmicie ! Darek napisz jak się z ciebie przez lata nabijali i ponizali, a z pisu juz nie wspomnę
  Autor:brok Data: 2017-05-24 18:28:14
 • Przewodniczący komisji rewizyjnej nie moze być w prezydium rady !!! Cytuje ustawę o samorządzie powiatowym (USTAWA z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym ) Art. 16. 2. W skład komisji rewizyjnej wchodzą radni, w tym przedstawiciele wszystkich klubów, z wyjątkiem radnych pełniących funkcje, o których mowa w art. 14 ust. 1, oraz będących członkami zarządu. Art. 14. 1. Rada powiatu wybiera ze swego grona przewodniczącego i jednego lub dwóch wiceprzewodniczących bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady, w głosowaniu tajnym
  Autor:Radny Data: 2017-05-24 18:02:06
 • Ważniak spalił kucyka bo inaczej laluś spaliłby ważniaka...
  Autor:Kamil Data: 2017-05-24 17:49:27
 • Z Kamilem konsekwentnie trzymają ludzie Szeligi. Dwóch jest u rudej a jeden to ważniak z powiatu. Tego układu nic nie rozbije. Dlatego w powiecie jest pat bo ważniak wykonuje tylko działania pozorne.
  Autor:Wieśka Data: 2017-05-24 17:47:06
 • Senator konsekwentnie trzyma z Kamilem i radą. Nowak to jej rodzina a jego żona pracuje w mieście. Czy to oznacza że senator otwarcie idzie z PO. Gratulacje
  Autor:PO Data: 2017-05-24 17:40:16
 • ale obciach PIS wybrał PO
  Autor:xxx Data: 2017-05-24 17:33:36
 • TVN - ja tego nie oglądałem. Nic nikomu nie udowodnili, także dla mnie po temacie. Zresztą Miśka nie ma. A po drugie, nie ładnie wrzucać wszystkich ludzi do jednego wora.
  Autor:ale Data: 2017-05-24 17:27:10
 • Nie uważam, aby ww. Panowie byli spalenie politycznie. Teraz to się dopiero zacznie.
  Autor:IGA Data: 2017-05-24 17:25:29
 • Ogladałem film jak radny potwierdza to co napisał obserwator. Teraz po filmie slad zaginął.
  Autor:TVN Data: 2017-05-24 17:22:59
 • Obserwator- nie zostało to udowodnione.
  Autor:ale Data: 2017-05-24 17:08:09
 • Swój - to znaczy kandydat Prawa i Sprawiedliwości, a Wy wybraliście z PO.
  Autor:PiS PiS PiS Data: 2017-05-24 17:06:01
 • Widać, ze nawet PLUS zostawił miśków Ich pozycja słabnie, nie pomaga im wsparcie Mińistra i posłanki z Radomska.
  Autor:Wyborca Data: 2017-05-24 17:05:22
 • Przecież to Misiewicz z Milczanowska, posłem starosta i Wysocka rozmawiali w starostwie z radnymi PO. I uważasz, że to było dobrze, bo to oni rozmawiali, bo oni to maja prawo, a inni nie ?
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-24 17:03:04
 • Jaki to jest swój kandydat. To jest człowiek wypromowany przez misiaczka. Bardzo dobrze, ze go pogonili
  Autor:Honor Data: 2017-05-24 17:00:00
 • Odrzucenie swojego kandydata jednego czy drugiego, a powołanie przeciwnika politycznego - nazywasz HONOREM? Dla mnie to żenada!
  Autor:PiS PiS PiS Data: 2017-05-24 16:57:23
 • Co wy chcecie od naszego senatora. Przecież to nie on został zobowiązany do wykonania Uchwały Zarządu Okręgowego o zerwaniu koalicji z ZB lecz radni PiS Ale nie wszyscy radni PiS poddali sie nakazom z gory partyjnej. Wsród radnych sa tacy, którzy nie pozwolą sobie na to, aby ktoś z zewnatrz narzucał im jak maja głosować. Chwała im za to, ze zachowali honor.
  Autor:Honor Data: 2017-05-24 16:54:22
 • Proszę, zobaczcie, co zrobiła dzisiaj Warszawa - tam jest jedność - tak, też powinno być u nas.
  Autor:Justyna Data: 2017-05-24 16:54:11
 • Dla mnie, przede wszystkim jest niezrozumiałe to, że PiS nie popiera swoich ludzi, tylko przeciwników politycznych.
  Autor:Justyna Data: 2017-05-24 16:51:51
 • Zbyszek - pytanie należy zadać inne: czy Ci Radni w ogólne chcą rozmawiać? Bo jak do tej pory, to się odwracali plecami.
  Autor:Justyna Data: 2017-05-24 16:49:42
 • Wciskacie ludziom ciemnotę. A ten powyższy artykuł, został przygotowany dużo, dużo wcześniej. Ciekawe będą przyszłe wybory samorządowe.
  Autor:Ola Data: 2017-05-24 16:48:15
 • Tak kończy sie decyzja gory, która narzuca radnym wybór ich kandydata. Takie sprawy trzeba najpierw uzgadniać z radnymi, a nie zmuszać ich do głosowania przeciw swoim poglądom. Takie narzucanie to jest na Białorusi albo w Korei Północnej. A Polacy nie dadzą sie złamać.
  Autor:Zbyszek Data: 2017-05-24 16:45:54
 • To nie Zarząd Okręgowy przegrał. To oni właśnie wygrali, bo dzięki dzisiejszej sesji, dzisiejszemu głosowaniu - wyborcy, dowiedzieli się, kto tak naprawdę jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości, a kto tak naprawdę jest w PO / ZB/ PSL itp. Wyborcy zostali zdradzeni przez poszczególnych polityków.
  Autor:Justyna Data: 2017-05-24 16:45:04
 • Niedawno Wychach miał 10 dzisiaj ma 7-8. Czy ktoś jeszcze mu zawierzy?
  Autor:Radek Data: 2017-05-24 16:44:59
 • Radni PiS pokazali że obcy tu nie maja czego szukać. Jak obcy odpuszczą sobie Bełchatów, to lokalny PiS ma szansę sie zjednoczyć i oczyścić. Z Plusem ciągle wtrącajacym się i kopiącym dołki pod lokalnym PiS-em, radni sobie poradzą we własnym zakresie. Ryba psuje się od głowy. Niech głowa pilnuje tego co na górze i zostawi dół w spokoju a dół sobie poradzi i będzie ok. Jak okręg będzie dlej mieszał w Bełchatowie, to może być to jego Waterloo.
  Autor:Waterloo Data: 2017-05-24 16:37:01
 • Dzisiejsze głosowanie pokazało, kto jest za PiS, a kto przeciwnikiem, kto tak naprawdę ma zamiar tworzyć inne ugrupowanie. Prawo i Sprawiedliwość - wstydzicie się za to głosowanie. Mam nadzieje, że w przyszłych wyborach będzie Wam zakazane startowanie z list, oznaczonych logo PiS.
  Autor:PiS PiS PiS Data: 2017-05-24 16:35:49
 • Niewielu prawdziwych polityków Prawa i Sprawiedliwości zostało w Powiecie Bełchatowskim.
  Autor:Irek Data: 2017-05-24 16:33:23
 • Zarząd okręgowy PiS przegrał potyczkę z senatorem. Trudno się prowadzi walkę na czyimś terenie. Zanim się taki krok podejmie, to trzeba się dobrze przygotować, zrobić dokładne rozeznanie, a tu amatorszczyzna.
  Autor:strateg Data: 2017-05-24 16:32:15
 • Kandydat Ministra przegrał, bo Ci co powinni głosować za nim - czyli PiS, woleli układać się z obcymi a nie ze swoimi.
  Autor:Slkakanka Data: 2017-05-24 16:31:43
 • Polityczne samobójstwo ludzi wykonujących polecenia układu miśkow rządzących dziś na Węglowej.
  Autor:Zacma Data: 2017-05-24 16:25:33
 • Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
  Autor:Moly Data: 2017-05-24 16:01:44
 • Gdzie Grodzka.
  Autor:jaki Data: 2017-05-24 15:55:24
 • Ludzie. Nie wierzcie we wszystko co tu wam Plusiaki wypisują, bo im zależy, zeby w najbliższych wyborach wiecej ugrać i wcisnąć sie do damorządu a potem na stołki. Wprowadzają tu zamieszanie celowo, żeby wam w głowach zamieszać. czytajcie to spokojnie bez emocji i nie dajcie się zmanipulowac.
  Autor:antyPlus Data: 2017-05-24 15:40:02
 • Ania poprawia Wieśka a sama babole odwala.
  Autor:kocioł Data: 2017-05-24 15:28:42
 • Mam nadzieje, że Warszawa w końcu się za was weźmie... Panie Kaczyński, ratuj Pan Prawo i Sprawiedliwość - bo Ci co są w Bełchatowie, nie ma słów! Nie wspierają swoich tylko obcych - ja nie na taki PiS głosowałem ....
  Autor:Ignaś Data: 2017-05-24 15:27:10
 • Ania. Bo ci sie zupa przypali ...
  Autor:po_lonistka Data: 2017-05-24 15:26:19
 • Elka usiadła do pisania komentarzy, haaaaa....wiem że czytasz, wiem że próbujesz coś mądrego napisać ale ci nie wychodzi, jak wszystko.
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-24 15:23:04
 • To koniec Wieska. Teraz nie ma zadnych watpliwosci. Wspolpracuje z Platforma Obywatelska. ZDRADA.
  Autor:Moron Data: 2017-05-24 15:20:21
 • Wiesiek, ale masz kompleks Kubiaka hahahaha
  Autor:Zenek Data: 2017-05-24 15:17:50
 • Wróciłem
  Autor:misiek Data: 2017-05-24 15:14:44
 • Radni PIS wybrali nie radnego PISu tylko radnego PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL NA CAŁĄ POLSKĘ
  Autor:DZAJA Data: 2017-05-24 15:12:21
 • Niestety prawdą i to nie tylko w PGE. jak widać w radzie powiatu również
  Autor:gol Data: 2017-05-24 15:12:20
 • Aaaa ta laska z gminy fuchę dostała,noo taaak zapomniał em o tym!
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-24 15:10:20
 • Czy prawdą jest to że pani poseł w PGE wspiera platformę??
  Autor:pani Data: 2017-05-24 15:09:50
 • Niemożliwe że Darek dogadał się z Mariolką!??? Ci ludzie honoru nie mają! Po tym wszystkim się dogadać to żenada jakaś!
  Autor:Obserwator Data: 2017-05-24 15:08:49
 • Z Kamilem to dogadała się pani z Radomsko. Ktoś od kamilka dostał niezłą fuchę w PGE
  Autor:Troja Data: 2017-05-24 15:07:42
 • Do Jacka: obyś miał rację!!! Tylko jak zabetonowane małe móżdżki zaślepione 500+ przekonać? Pozamykać w domach w dniu wyborów?
  Autor:ciekawy Data: 2017-05-24 15:04:29
 • Wiesiek Twoi ludzie wybrali NOWAKA z PO. Idziesz z PO i Newsweekiem?ŻENADA i WSTYD
  Autor:Pisowiec Data: 2017-05-24 15:03:54
 • Z tego co wiem, to Wiesiek Dobkowski zatrudniał Koca przez wiele lat w swoim biurze.
  Autor:Trawa Data: 2017-05-24 15:02:25
 • I do tego wybrali radnego Po do prezydium taki tam Belchatowski PiS
  Autor:Pisior Data: 2017-05-24 15:00:49
 • Niestety najwidoczniej Kamil się z Darkiem i z Mariola dogadali. Szkoda.
  Autor:Brutus Data: 2017-05-24 14:59:49
 • Radni Prawa i Sprawiedliwości zagłosowali przeciwko PiS-owi i byli za Gryczką z Ziemi bełchatowskiej. To sa jakieś k..... jaja! Panie Senatorze mam do pana jedynego najważniejsze pytanie: Czy jest Pan z siebie dumny?
  Autor:Szoł Data: 2017-05-24 14:59:34
 • Z wójtem to najszybciej jest starosta. Widać tu jakąś kolejną rozgrywkę waldiego
  Autor:Balon Data: 2017-05-24 14:58:10
 • Do wszystkich Radnych PiS w Bełchatowie i Powiecie. Wyborów w 2018 nie wygracie. Mieliście władze totalną a ją sprzeniewierzyliście na wewnętrzne rozgrywki. Ludzie, wyborcy Wam tego nie wybaczą. to wasza ostatnia kadencja.
  Autor:Jacek Data: 2017-05-24 14:57:18
 • Wiesiek, tego nie da się czytaj. Popraw błędy ortograficzne
  Autor:Ania Data: 2017-05-24 14:55:12
 • Poseł w parze z wójtem??? No no .... ale heca!
  Autor:Sroka Data: 2017-05-24 14:53:30
go to top