Nowy parking czy piaskownica? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 08 grudnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Nowy parking czy piaskownica?
Data dodania: 2017-05-12 09:53:57
Nowy parking czy piaskownica?
Źródło zdjęcia: JI
Budowa parkingu na jednym z osiedli wygląda jak piaskownica zalana deszczem. Robotnicy miejsce na parking rozkopali i w takim stanie zostało pozostawione na trzy tygodnie. Do redakcji napisała czytelniczka, która sytuację z parkingiem obserwuje na co dzień.

„Przy bloku 326 jedna z firm buduje parkingi,a raczej prowadzi okopy, bo inaczej tego nazwać nie można.
Tydzień przed Wielkanocą w/w blok został okopany i do dnia dzisiejszego nie dzieje się nic w związku z budową... mieszkańcy mają utrudnione funkcjonowanie, z bloku nie ma właściwie możliwości, aby wydostać się tzw. suchą stopą, a osoba poruszająca się na wózku musiałaby nauczyć się latać żeby wyjechać z okolicy budynku chociażby do sklepu...nie wspomnę już o karetce w razie potrzeby.
...

Dzwoniłam kilkakrotnie, za każdym razem byłam zbywana, a ostatnio(około tygodnia temu) usłyszałam że pracownicy wrócą na plac budowy w poniedziałek bo cytat,,był weekend majowy”... Dziś już czwartek i ani po weekendzie majowym, ani po robotnikach nie ma śladu ...taki stan rzeczy utrzymuje się od 3tygodni ...no ileż można...skoro nie zamierzali ruszać z pracami to po co w ogóle rozpoczynali ... zostawili brud ,błoto i wykopaliska znacznie utrudniając mieszkańcom funkcjonowanie...”


Parking miał ułatwić mieszkańcom życie, a tymczasem ... nie ma parkingu, ale za to są utrudnienia.

JI/ES
.
Tagi: budowa parkingu, osiedle Dolnoślaskie, blok 326, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Rozstrzygnięcie jakieś?czy co?
    Autor:Obserwatorka Data: 2017-07-06 06:28:42
go to top