Radość dzieci na Mikołajki! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Radość dzieci na Mikołajki!
Data dodania: 2016-12-19 16:44:19
Radość dzieci na Mikołajki!
Radość dzieci na Mikołajki! Radość dzieci na Mikołajki! Radość dzieci na Mikołajki! Radość dzieci na Mikołajki!
Źródło zdjęcia: Zbigniew Ptaszek
Już po raz kolejny - 10 grudnia w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Łuszczanowicach odbyły się Mikołajki zorganizowane przez mieszkańców w/w sołectwa. Jak Mikołajki to oczywiście nie mogło zabraknąć Mikołaja. Już po godzinie 16.30 sala wypełniona była po brzegi milusińskimi tymi małymi i tymi troszkę starszymi.

Dzieci najpierw nauczyły się świątecznej piosenki, by godnie go przywitać. Wkrótce po tym niektóre z nich wypatrzyły Mikołaja przez okna sali zabaw.
. Niestety okazało się, że Mikołaj ma jakieś nieoczekiwane problemy z dotarciem do dzieci. Na straży stanął jeden z organizatorów, który niezwłocznie połączył się z nim telefonicznie, by nakierować gościa. Po kilku chwilach Mikołaj pompatycznie wkroczył na salę w towarzystwie niestrudzonych reniferów. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły z Mikołajem, później były drobne prezenty i wspólne zdjęcia wykonywane przez Zbigniewa Ptaszka.

Pełen obowiązków przedświąteczny czas zmusił Mikołaja do opuszczenia tego miłego towarzystwa. Niemniej podekscytowane dzieci wcale nie przerwały swojej zabawy. Były tańce, piosenki, konkursy i jeszcze więcej piosenek.

Nawet najwytrwalsi „imprezowicze” musieli na chwilę odpocząć. Było coś dla ducha, było coś dla pokrzepienia ciała; pyszne ciasta upieczone przez kochane Panie z Łuszczanowic. Każdy mógł sobie wybrać coś pysznego spośród wielu wielu smakowitych wypieków.

„Miejmy nadzieję, że ta inicjatywa mieszkańców Łuszczanowic, wpisze się na stałe w kalendarz imprez Gminy Kleszczów. Dziękujemy za przybycie i już teraz zapraszamy za rok!” - mówi Kamil Jarząbek – współorganizator akcji.

--
Karol JakubikArtykuł sponsorowany
Tagi: Mkołajki, Ziemia Bełchatowska, Ochotniczej Straży Pożarnej w Łuszczanowicach
go to top