Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Czy odwołają przewodniczącą? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Niedziela, 26 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Czy odwołają przewodniczącą?
Data dodania: 2016-09-23 16:05:04
Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Czy odwołają przewodniczącą?
Źródło zdjęcia: Facebook
29 września tuz po XXV Sesji Rady Miejskiej odbędzie się XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. Jedynym punktem merytorycznym będzie odwołanie przewodniczącej rady miasta - Elżbiety Naturalnej.

Wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji rady miasta złożyli ci sami radni, którzy 25 sierpnia wystąpili z wnioskiem o odwołanie radnej Elżbiety Naturalnej z funkcji Przewodniczącej Rady Miejskiej w Bełchatowie( Adam Czechowski, Józef Wodziński, Dorota Pytlewska, Józef Dżugaj, Jolanta Pawlikowska i Monika Selerowicz).

Głosowanie o odwołanie Elżbiety Naturalnej z funkcji Przewodniczącej będzie tajne.
. Do odwołania potrzeba 12 głosów.

Radni chcą odwołania Przewodniczącej ze stanowiska, ponieważ pełni ważne, decyzyjne funkcje w dwóch samorządach, a samorządy te działają w tych samych obszarach.

„Praca na stanowisku sekretarza w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie i jednocześnie pełnienie funkcji Przewodniczącej Rady Miejskiej w Bełchatowie jest sprzeczne z ustawą z dnia 11 listopada 2008r. O pracownikach samorządowych, wg którego sekretarz jednostki samorządowej powinien być apolityczny – neutralny politycznie.” - wyjaśniają radni we wniosku o odwołanie prewodniczącej.

Jak zakończy się czwartkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta? Czy Elżbieta Naturalna pożegna się z funkcją Przewodniczącej Rady Miasta?

E.S.
Tagi: Elżbieta Naturalna, odwołanie, przewodniczaca rady miasta, Bełchatów, sesja rady, wniosek
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Początek zmian w Rządzie zaczął sie od wniosku o odwołanie przewodniczacej RM w Belchatowie
  Autor:Misiewicze Data: 2016-09-28 13:31:15
 • Pani Elu ! I po co było wszczynać wojnę z senatorem. Kto Panią podpuścił mówiąc, ze senator to jest dobry ale naiwny. Może na takiego wyglada, ale gdyby to była prawda to nie utrzymał by sie tyle lat w polityce na wysokim, krajowym poziomie. On może i przegrywa niektóre bitwy, ale wygrywa wojny, bo jest świetnym strategiem. Natomiast Pani dopiero rozpoczęła działalność w polityce, wygrała Pani kilka bitew korzystając z zaskoczenia. Zamiast sie uczyć uznała Pani, ze uczeń przewyzszyl mistrza. Jeśli Pani przegra, to może być koniec Pani krótkiej kariery. A szkoda, bo mogło być inaczej. Fałszywi przyjaciele wyprowadzili Panią na grząski teren, drugi raz senator Pani na pewno nie zaufa. Życzę Pani dużo zdrowia i więcej rozwagi.
  Autor:Wielbiciel Data: 2016-09-26 12:11:04
 • Wszystko zaczęło sie od tego, ze szolmen chciał zostać szefem PiS w Bełchatowie.
  Autor:Pajac Data: 2016-09-26 09:35:47
 • Żona senatora nigdy nie aspirowała, ani nie aspiruje na wicestaroste. Jest na emeryturze.
  Autor:Radny. Data: 2016-09-26 09:34:30
 • Juz nie musiał nic dodawać. Wszystko było w zwięzłym liście Pani Premier. Senator nie jest celebryta ani szolmenem. Nawet nie wypadało za dużo mowić po odczytaniu listu od samej Pani premier.
  Autor:Zniwiarz Data: 2016-09-26 09:32:39
 • Jak czytam te wpisy to zastanawiam się czy ten portal to ma włściciela Senatora bo taki obiektywny i oczywiście nie stronniczy
  Autor:Radio Erewań Data: 2016-09-26 08:34:25
 • Do Kluki. Byłem na dozynkach w Scichawie. Senator czytał list od Pani Premier Beaty Szydło do rolników, mieszkańców Gminy Kluki. Po skończeniu ograniczył sie do rozwinięcia słów z listu Pana Prezydenta, w szczególności do hasła "żywią i bronią", które urzeczywistniłaby sie takze w gminie Kluki w powstaniu styczniowym, podczas II wojny światowej i obronie ziemi w okresie PRLu. Dołączył sie do życzeń Pani Premier. Natomiast poseł naobiecywał rolnikom w imieniu Rzadu, ze doprowadzi do pomocy państwa dla rolników, aby mieli taka sama pomoc jak rolnicy w starych krajach UE. W szczególności w sprawach ubezpieczeń płodów rolnych i dopłat. Następnie wyznaczył swojego pracownika biura o odczytanie ogólnego listu od Ministra Rolnictwa Krzysztafa Jurgiela do rolników. Tym samym postawił siebie przed ministrem rolnictwa. Fakt, ze Pani Premier wybrała senatora do odczytania swojego listu, a nie posła daje dużo do myślenia.
  Autor:Zniwiarz Data: 2016-09-26 08:12:41
 • Wszyscy wiedza, ze senator w odróżnieniu od innych nie załatwia stołków. Ale każdemu daje wędkę. I za to go cenie.
  Autor:Rybak Data: 2016-09-26 07:43:15
 • Pani Ela wzięła przykład z Brozdy z ta różnica, ze Brozda zaczął zwalczać senatora kiedy został starosta, a Pani Ela kiedy została sekretarzem starostwa. Jest jeszcze jedna różnica. Brozda sam chciał zostać szefem PiSu, a Naturalna usilnie daży do tego, aby szefem został poseł. Ale wspólna cecha obojga jest to, ze zarówno on jak i ona otrzymali stanowiska dzieki poparciu senatora i zachowują sie podobnie. Pewnie podobnie skończą.
  Autor:Kasandra Data: 2016-09-26 07:40:53
 • Naturalna robiła karierę jak miała poparcie senatora. Kiedy została dzięki niemu przewodnicząca klubu, rady i sekretarzem starostwa to odwróciła sie od niego stając po przeciwnej stronie. Ciekawe, czy teraz jej kariera bedzie sie dalej rozwijać. W czwartek próba generalna.
  Autor:Sympatyk Data: 2016-09-26 07:34:27
 • Adres biura poselskiego jest na Facebooku skoro widzicie jego zdjecia z waznymi osobami to adres tez widzicie wiec po co pusty zamęt?
  Autor:Jest biuro Data: 2016-09-26 07:31:11
 • Poseł ma biuro, ale trudno tam raczej otrzymać pomoc. Ja się dowiedziałam, że mam sobie zadzwonić do odpowiedniego ministerstwa. A chciałam się dowiedzieć kiedy będzie głosowany projekt poselski złożony przez posłów PiS-u... Więc albo p. Kubiak g...o wie, albo ma wyborców w d...e. A najprawdopodobniej jedno i drugie...
  Autor:abc Data: 2016-09-26 07:25:47
 • Słyszałem wielokrotnie przemówienia senatora. Były przemyślane i bardzo patriotyczne. W przeciwieństwie do niego poseł operuje sloganami, banałami, obiecując wszystkim co sie da. Oczywiście obietnic nie spełnia.
  Autor:Obserwator Data: 2016-09-26 07:23:16
 • Hejt. Senator wspierał posła w wyborach, a poseł nie umieścił na swoich ulotkach poparcia dla senatora, choć miał taki obowiązek.
  Autor:Wyborca Data: 2016-09-26 07:20:19
 • Czy poselstwo ma jakieś biuro poselskie, gdzie mozna otrzymać pomoc ?
  Autor:Mieszkaniec Data: 2016-09-26 07:16:39
 • A gdzie pracuje poseł ? Bo w kopalni go nie widać, a w sejmie tez nie widze jego występów na mównicy. Za to pokazuje sie na zdjęciach z ważnymi osobami oraz na rożnych uroczystościach.
  Autor:Obserwator Data: 2016-09-26 07:14:39
 • Hejt. Senator pracuje w senacie, jest wiceprzewodniczącym komisji infrastruktury, pracuje w komisji gospodarki, jest często wyznaczany na prowadzącego ustawy na sesjach plenarnych, pomaga ludziom, którzy sa skrzywdzeni. Nie biega po wszystkich uroczystościach, nie może być w tym samym czasie w kilku miejscach. Jest wybrany w okregu 1 mandatowym, który obejmuje 4 powiaty, nie musi być tylko w Bełchatowie. Przez 2 kadencje był juz w wielu miejscach na rożnych uroczystościach nie robiąc tego na pokaz i nie przechwala sie tym jak inni celebryci.
  Autor:Wyborca Data: 2016-09-26 03:48:38
 • Azer. Trzeba być skrajnie przewrotnym, aby stawiac senatorowi zarzuty dotyczące Brozdy. Było wręcz całkiem odwrotnie. To dzięki senatorowi został starosta, a kiedy sie umocnił, to zapragnął obalić senatora i zostać szefem PiSu. Odpłacił złem za dobro. Ale wyborcy wyciągnęli wnioski. Prawdy nie da sie ukryć, wypłynie na wierzch jak oliwa. Na nic wasze krętactwa.
  Autor:Prawda Data: 2016-09-26 03:35:18
 • Azer. Z tego co ja wiem poseł nie proponuje dialogu tylko wymusza dyktat posiłkując sie naciskiem z zewnatrz.
  Autor:Komuch Data: 2016-09-26 03:05:18
 • Nowi pokazują sie wszędzie, aby sie reklamować. Ale najlepsza reklamę na cała Polska zrobili sobie ostatnio.
  Autor:Wstyd Data: 2016-09-26 03:00:53
 • Ubliżanie senatorowi świadczy o niskim poziomie adwersarza. Najłatwiej jest mowić płynnie banały. O poziomie intelektualnym świadczą ostatnie wydarzenia,których trzeba sie wstydzić.
  Autor:Zniesmaczony Data: 2016-09-26 02:58:00
 • zalatwianie stołków jest korupcja, za ktorapowinno sie karać. Nie taka Polskę powinnismy budować.
  Autor:Stolek Data: 2016-09-26 02:50:24
 • Tak szczekacie na senatora, a wszystko od niego macie, niewdzięcznicy. Senator wszystko zdobył nauka i ciężka praca. Wszyscy wiedza, ze senator nie załatwia stołków, bo chce aby na stanowiska mianować osoby, które maja kwalifikacje i kompetencje. Nikt z rodziny senatora nie ma żadnego załatwionego stołka. Kazek Suchy był robotnikiem, a jest urzędnikiem, trudno aby był prezesem lub dyrektorem, bo nie ma do tego kwalifikacji.
  Autor:Kolega Data: 2016-09-26 02:46:38
 • Hejtujecie tu cały czas posła a od niego wyborcy oczekują że będzie działać i będzie aktywny. A Senator gdzie jest? Na żadnych uroczystościach go nie ma Jest zbyt zajęty niszczeniem posła i przewodniczącej. Najgorszą rzeczą jaką Kubiak mógł zrobić Wieśkowi to wygrać te wybory. Darek jak mogłeś...??!! Wiesław nigdy Ci tego nie wybaczy.
  Autor:Hejt Data: 2016-09-25 23:19:53
 • Z tego co wiem poseł kilkakrotnie składał senatorowi propozycję rozmów i rozwiązania tej sytuacji jednak senator nie chce żadnego dialogu, tylko zniszczyć innych - Naturalną, jak kiedyś Brózdę.
  Autor:Azer Data: 2016-09-25 23:06:00
 • Nie Kaka, chyba z rozumowaniem u Ciebie jak i u semafora. Chodzi o to, że za posła w Scichawie nie trzeba było się wstydzić. Przeczytaj jeszcze raz.
  Autor:Kluki Data: 2016-09-25 23:03:03
 • Zapytajcie Kazika Suchego. Zawsze pytał? Znacie jakiegoś człowieka, któremu Wiesiek pomógł, bo ja nie. Znam go 40 lat, ale zawsze pomagał tylko sobie.
  Autor:Heniek Data: 2016-09-25 23:00:12
 • O czym Wy piszecie?Poseł aut? Zostal wybrany i jego wyborcy chcą jego politycznej aktywności i taka jest i będzie.On i jego otoczenie robi dobrą robotę dla naszego miasta i żadnym trolowaniem tego nie zakrzyczycie:)i co ciekawe na jeden pozytywny wpis za chwilę dwa negatywne-ile Wam płacą za oczernianie Posła i Pani Naturalnej?
  Autor:Nick Data: 2016-09-25 22:41:34
 • Poseł aut!! Już po chłopie.
  Autor:Bank Data: 2016-09-25 22:25:57
 • to,że poseł przyjechał z żoną na dożynki i witał sie z ludźmi to sukces? Przecież musiał podziękować za ucztę jaką mu wójt z radnymi przygotowali
  Autor:kaka Data: 2016-09-25 22:25:06
 • Myśleli, ze mozna przyjechać do takiego grajdołka jakim jest Belchatow i mozna zrobić wszystko, przejąć kontrole nad samorządem. Okazało sie, ze tu na prowincji sa ludzie o wiele mądrzejsi od warszawiaków, którzy wybrali aferzystów.
  Autor:Prowincjusz Data: 2016-09-25 11:10:09
 • Prawdziwym PiSowcem staje sie przez lata w trudzie i znoju, a nie poprzez wskoczenie kiedy PiS jest na fali i zdobycie stołków.
  Autor:PiSowiec Data: 2016-09-25 11:05:19
 • Senator oprocz tego,ze jest wyksztalconym solidnie i doswiadczonym fachowcem z rzadko spotykanym wysokim IO i wybitnymi zdolnosciami scislymi i analitycznymi,to jest takze bardzo prawym czlowiek wiernym wartosciom polskim, walce z totalitaryzmem od czasow Solidarnsci przez PC I PiS od czasow,gdy na tych sztandarach tylko sie tracilo materialnie,ale zyskiwalo duchowo.Teraz dzieci partyjniakow chcialyby rzadzic w PiS,bo licza na profity znow kosztem spoleczenstwa.A senator jak straznik texasu ciagle walczy by zapanowala sprawiedliwosc,by wyeliminowac patologie i kliki rodem z PRL,ktore wracaja w roznych odslonach.Ta bitwa ciagle trwa,ona sie jeszcze nie skonczyla,bo V-a kolumna ciagle dziala.Ale rzad i wladza zwierzchnia PiS beda ja wypalac zelazem,wiec i my na dole to zrobmy.Pogonmy karierowiczow-pasozytow w imie dobra wspolnego.
  Autor:uczciwy Polak Data: 2016-09-25 10:47:59
 • To karierowicz- przebieraniec z PiS tak zaciekle i na slepo walczyl o stolki dla rodziny i znajomych,ze wciagal w te usilne dzialania i asystenta ministra i prezesa panstwowej firmy i dzialaczy PO.Zaden prawdziwy Pisowiec by sie do tego nie posunal,bo wiadomo,ze PO to otwarty kanal do Lisa,ktory za jej zadow ciagnal z tv krocie.Ale goraczka zlota zaslepia i sie stalo.Mleko z newseeka sie rozlalo,oprocz faktow poplynela fantazja literacka,a karierowicze zostali okryci wstydem.Senator wraz z ideowymi czlonkami PiS nie uczestniczyli w hecy,ktora anarchistycznie urzadzili karierowicze.Wiedzieli jak sie zachowac,bo nie sa na posylki karierowiczow walczacych o stolki,a kwestie powiatu w ramach partii rozwiazuja wladze statutowe PiS.Tego samego zdania sa wladze zwierzchnie PiS,ktore ten statut stworzyly i trzymaja sie ustalonej w nich hierarchii.Zaslepienie karierowiczow i anarchistow sprowadzilo na nich wstyd na cala Polske.
  Autor:do Waclawa Data: 2016-09-25 10:29:11
 • Który nie jest pazerny na pieniądze i stanowiska i nie przyjął propozycji na dyrektora elektrowni.
  Autor:Kit Data: 2016-09-25 09:41:26
 • Senator to prawdziwy patriota......
  Autor:Frazes Data: 2016-09-25 09:39:01
 • Już się tak nie wybielaj hipokryto idziesz razem z rudą, ziemią i lewakami przeciwko PiS-owi wszyscy to widzą..
  Autor:Kłamca Data: 2016-09-25 09:11:42
 • Senator ciężko pracuje i porządkuje sytuację w samorządach co najlepiej widać na przykładzie Starostwa ...naprawdę świetny żart.
  Autor:Kłamca Data: 2016-09-25 09:08:38
 • W Warszawie wymiana ministrów po 10 miesiącach, a w Bełchatowie upłynęło juz prawie 2 lata. Czas na zmiany.
  Autor:Pisowiec Data: 2016-09-25 08:53:56
 • Senator to człowiek ciężkiej pracy, a poseł to gwiazdor i szolmen
  Autor:Stanczyk Data: 2016-09-25 08:40:35
 • Nowe. Osoba, której nigdzie nie ma wykonuje swoje obowiązki, których sie podjął. Zajmuje sie uporządkowaniem sytuacji w samorządach i pomocą ludziom, którzy jej potrzebują, a nie robieniem propagandy, częstym występowaniem w mediach i sianiem zamieszania jak robią to jego adwersarze.
  Autor:Obserwator Data: 2016-09-25 08:16:13
 • Brylujcie w mediach, wywlekajcie sprawy wewnętrzne na zewnatrz w obronie swoich stołków i stanowisk dla rodzin. Ściągajcie posiłki z zewnatrz, skarżcie sie na senatora i prezydentowa do władz krajowych PiSu, angażujcie w swoje sprawy prezesa strategicznej spółki. Napewno senator, prezydentowa i związani z nimi radni przestrasza sie i pozwolą na wasza samowolę w obronie waszych stołków i rodzin. Życzę powodzenia.
  Autor:Kibic Data: 2016-09-25 08:09:52
 • Zloczew bedzie jak wykaże sie jego opłacalność, a nie bedzie jak opłacalności nie bedzie. Potrzebny jest biznes-plan, a nie zespoły Kubiaka i konferencje Wyczachowskiego. Czy na zespołach i konferencjach przedstawili biznes-plan? To może sie skończyć tak jak z trasa S8 przez Belchatow.
  Autor:Gornik Data: 2016-09-25 08:02:41
 • Do Nowe: widać jak działa, że cały kraj się śmieje tak jak w gazecie pisali "rozmowy dyscyplinujące" przeprowadzał.
  Autor:Bizu Data: 2016-09-25 00:21:42
 • Tak sie uczrpiliscie tej Naturalnej ze nie widzicie ze "dobry stary" Belchatow juz drepcze w poziemiach zeby dorwac sie do wladzy, a od momentu jak Pis "zarzadza" Belchatowem to to miasto zaczelo zyc wreszcie i sie zmieniac..a Zloczew wcale nie byl zaklepany Kubiak walczy o ta odkrywke w Warszawie bo to nie jest decyzja lokalna, tu liczy sie wielka polityka a nie Belchatowskie decyzje.Ciezko mowic co robi osoba ktorej nigdzie nie ma, na zadne spotkanie nie przychodzi i w mediach nie wystepuje-moze wogole go tu nie ma a Kubiak jest i dziala aktywnie!
  Autor:Nowe Data: 2016-09-24 22:48:03
 • Zgadzam się postkomuna rządzi
  Autor:do klucznik Data: 2016-09-24 16:59:34
 • JA TU RZĄDZĘ.!!!
  Autor:KLUCZNIK Data: 2016-09-24 13:23:19
 • Ubliżają tu radnym, że niekompetentni, Grześkowi, że nierozgarnięty, ale jeżeli ci niekompetentni i nierozgarnięci wygrywają w potyczce z tymi co chcą podzielić bełchatowski PiS, to jak nazwać nieudolność tych co przegrywają z tymi tzw. niekompetentnymi i nierozgarniętymi? W jakim świetle sami się stawiają? W jakim świetle stawiają ich piszący komentarze? Nie jest wstyd przegrać z mistrzem ale przegrać z niekompetentnym i nierozgarniętym, to tragedia!
  Autor:patałachy Data: 2016-09-24 10:54:20
 • Max. Ona ma takie właśnie zasady i kulturę osobistą. Tak sobie zdefiniowała, że kwartał to bardzo długo i jest to szczyt lojalności. Ten typ tak ma. Jedyna stała u niej to ciągła zmiana, jak pogoda. Szkoda że w sferze, w której stałość jest w cenie.
  Autor:pogoda Data: 2016-09-24 10:43:11
 • Nie rozgarnięty Gereś powiadasz? Tylko trzeba zauważyć że przez tego Geresia miś Misiewicz pożegnał się z polityką i niebawem poleci Naturalna i mam nadzieję że nareszcie i Wyczachowski.
  Autor:Baron Data: 2016-09-24 10:08:41
 • Honorowy. Co to za morale, jak deklaruje lojalność i wytrzymała z tą deklaracją ledwie kwartał. Bardzo wysokie morale, no no.
  Autor:Max Data: 2016-09-24 10:08:06
 • Sanator to rozrywający w białych rękawiczkach. Cwany i do granic możliwości manipulujący prezydentową i jej matołeczkiem, no i nierozgarniętym Geresiem.
  Autor:Tu Was mamy Data: 2016-09-24 09:51:47
 • Po ucieczce Senatora widać że sytuacja go chyba tym razem przerosła. Chyba że go nigdzie nie widać bo bierze udział w jakiejś bitwie... O czym nie wiemy a co oczywiście jest możliwe.
  Autor:Polak Data: 2016-09-24 08:22:13
 • Senatorze pójście z Mary i Newsweekiem przeciwko PiS -owi to hańba...
  Autor:Wacław Data: 2016-09-24 08:18:11
 • Ma charakter. A przy tym jest bezkompromisowy i bardzo radykalna w swoich pogodach. Wielu to nie pasuje.
  Autor:Walduś Data: 2016-09-24 08:11:46
 • Kariera posła, starosty i przewodniczacej bedzie szybka i krótka. Wysocka tez wróci do szkoły uczyć języka niemieckiego.
  Autor:Kasandra Data: 2016-09-24 08:02:41
 • Jestem przekonany, ze w strategicznych państwowych spółkach otwarcie zbioru zastrzeżonego oczyści atmosferę.
  Autor:Lustrator Data: 2016-09-24 08:00:05
 • Co takiego ma w sobie Naturalna, ze wzbudza skrajne emocje ? Jedni zaciekle ja bronią, a drudzy jej nie chcą?
  Autor:Antek Data: 2016-09-24 07:52:15
 • Nie mieliśmy posła i był spokój. PiS wszystko wygrał w samorządzie. A teraz mamy posła i mamy wielkie zamieszanie.
  Autor:Wyborca Data: 2016-09-24 07:47:35
 • do Oka. Proszę o napisanie co takiego Kubiak zrobił dla miasta,bo do tej pory to robił jedynie dla siebie i dla rodziny a dla Bełchatowa zero. Złoczew i tak był zaklepany a podszywanie się pod tym "sukcesem" jedynie żle świadczy o pośle.
  Autor:kaka Data: 2016-09-24 01:56:07
 • I po urzędach mam nadzieję przestaną wreszcie krążyć Demony Przeszłości z teczkami, którzy snują się tam niczym "smród po gaciach".
  Autor:Polak Data: 2016-09-24 00:14:31
 • Już za chwileczkę już za momenci piątek z Pankracym zacznie się kręcić......
  Autor:Pankracy Data: 2016-09-23 23:54:48
 • Bai, bai Elunia. Nie chcemy Cię!
  Autor:Bua Data: 2016-09-23 23:54:16
 • W PIS będzie oczyszczanie.... W ferworze walki umknęła wam (albo i nie) poniedziałkowa informacja na pasku w TVN. "zbiór zastrzeżony" wkrótce nie będzie zastrzeżony.......
  Autor:Oko Data: 2016-09-23 23:50:38
 • Jesteś dno... Ty wiesz kto....
  Autor:Oko Data: 2016-09-23 23:39:56
 • Zablokowałeś mnie..??
  Autor:Oko Data: 2016-09-23 23:38:57
 • Oko. Zrobił kupę i ma jeszcze wielka kupe do zrobienia.
  Autor:Kupa Data: 2016-09-23 23:01:22
 • Posiłki przyjdą z gory
  Autor:Aniol Data: 2016-09-23 22:58:37
 • Ela trzymaj sie. Wygrasz to i zobaczysz kto przyjaciel a kto wróg.
  Autor:Salomon Data: 2016-09-23 22:09:57
 • Gdzie zakopaliscie tego od niebieskiej karty?
  Autor:Cycu Data: 2016-09-23 21:39:44
 • Poseł, na którego tak od miesiący plujecie jadem przez pół roku zrobił dla miasta i regionu więcej niż Senator przez te wszystkie lata. Dobrze o tym wiecie. Ale prawda jest taka że najczęściej źle o innych mówią ci którzy nie mogą niczego dobrego powiedzieć o sobie.
  Autor:Oko Data: 2016-09-23 21:38:02
 • Da Pani radę Pani Elu! Dobro zawsze zwycięża
  Autor:Mieszkanka Data: 2016-09-23 21:10:45
 • Najlepszą rekomendacją dla przewodniczącej jest to że nie jest z ptezydentową. Tamta to porażka kompletna.
  Autor:Mieszkańcy Data: 2016-09-23 20:32:33
 • A gdzie się podziała telewizja kubokowa i miszele
  Autor:aaa Data: 2016-09-23 19:15:57
 • Ładne zdjęcie.
  Autor:Fan Data: 2016-09-23 17:55:53
 • I bedzie to głosowanie tajne, a nie jawne.
  Autor:Radny Data: 2016-09-23 17:53:59
 • Jednak radni znaleźli sposób na to, aby odbyło sie głosowanie pomimo torpedowania ich działań. A wiec nie sa tacy bezradni, sa zaradni. Brawo.
  Autor:Kibic Data: 2016-09-23 17:53:13
 • Powinna sama wybrać jedna z funkcji aby nie było watpliwości. Ciekawe czy PLUSiaki zdołają ja obronić.
  Autor:Radny Data: 2016-09-23 17:50:54
 • Nie, mam nadzieje ze ludzie zobacza ze w imie interesow i politycznych resztek nie wolno niszczyc pracowitego człowieka.Akurat w odroznieniu od reszty komentujacych na tym portalu wspolpracowałem z Panią Naturalną i jest to osoba o wysokim morale i kulturze osobistej i ma zasady, a te gierki urzędowe ktorych stala sie przedmiotem zwroca sie przeciw ich pomyslodawcom.Ela jestesmy z Toba!
  Autor:Honorowy Data: 2016-09-23 16:56:12
go to top