BAI-erancki konkurs za Nami! Sprawdźcie, do kogo wędruje super SMARTFON LIVE! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 17 września 2019
Wybierz miasto na mapie
BAI-erancki konkurs za Nami! Sprawdźcie, do kogo wędruje super SMARTFON LIVE!
Data dodania: 2014-11-18 11:06:56
BAI-erancki konkurs za Nami! Sprawdźcie, do kogo wędruje super SMARTFON LIVE!
BAI-erancki konkurs za Nami! Sprawdźcie, do kogo wędruje super SMARTFON LIVE! BAI-erancki konkurs za Nami! Sprawdźcie, do kogo wędruje super SMARTFON LIVE!
BAI-erancki konkurs dobiegł końca! Do wczoraj mogliście przesyłać maile z poprawnymi odpowiedziami na nasze pytania. Już o godzinie 15.00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Prosimy o ponowne zapoznanie się z regulaminem!


Nagrodą główną w konkursie jest SMARTFON LIVE 4,5" 540x960 px.

Kruger&Matz został wyposażony w duży 4,5" ekran IPS o rozdzielczości 960 x 540 pikseli.
. Mocny czterordzeniowy procesor 4 x 1.20 GHz zapewnia szybkie uruchamianie aplikacji, niezwykle płynne granie oraz szybkie ładowanie stron.

To pierwsza, ale nie ostatnia odsłona naszego konkursu! Śledźcie nasz portal i bierzcie udział w organizowanych przez nas konkursach! Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Link do regulaminu: http://www.bai.pl/regulamin1.pdfFUNDATORZY NAGRODY GŁÓWNEJ:Tagi: Konkurs INFO BAI, KOnkurs BAI, Konkurs Bełchatów, Konkurs z Nagrodami
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • opublikują
    Autor:Nick Data: 2014-11-24 23:17:43
  • Jak mamy to sprawdzić?...
    Autor:??? Data: 2014-11-18 17:21:33
go to top