Modowe oko na Bełchatów! Faszyn is my paszyn! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Modowe oko na Bełchatów! Faszyn is my paszyn!
Data dodania: 2014-09-19 09:03:45
Modowe oko na Bełchatów! Faszyn is my paszyn!
Źródło zdjęcia: facebook/http://capricho.abril.com.br
Jeśli interesujesz się modą, znasz i śledzisz popularne blogi modowe i wcale nie uważasz, że założenie na siebie płaszcza z plastikowych butelek czy toczka z woalką i piórami w południe jest absurdalne. Starasz się rozszerzać swoje modowe horyzonty i przebywać w towarzystwie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. Wiesz, że jakość i oryginalność nie mają ceny, lubisz odważne połączenie, bo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że w modzie nie ma miejsca na nudę- ten dział jest dla Ciebie!

Chcesz podzielić się z innymi swoim LOOK'IEM? Pokazać wszystkim jak strojem wyrażasz osobowość? Przedstawić własne spojrzenie na modę? Nic prostszego! Wyślij nam siebie, pokaż swój styl i interpretację trendów! Zaprezentuj się i udowodnij, że Bełchatów zna się na modzie!

Rusza akcja Modowe oko na Bełchatów! Kreacje możecie wysyłać na adres: redakcja@bai.pl

Już wkrótce my też wyruszymy na miasto w poszukiwaniu MODNEGO/MODNEJ Bełchatowianina/Bełchatowianki!!!
Tagi: modowe oko na Bełchatów, moda, kreacje, bełchatów, ulica, moda bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top