Bełchatowianka w piotrkowskiej galerii - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Bełchatowianka w piotrkowskiej galerii
Data dodania: 2006-07-24 02:10:01
Bełchatowianka Małgorzata Podracka wystawia aktualnie swoje prace w Biurze Wystaw Artystycznych w Piotrkowie Tryb.

Barwne pejzaże, martwe natury i zapisy marzeń czy snów. Tak można pokrótce opisać to, co zawiera ekspozycja. Według historyka sztuki Beaty Chrzanowskiej, obrazy te są pełne świeżości i szczerości.
.

- Prace Małgorzaty Podrackiej nie wiodą widza na manowce, są zrozumiałe, a zarazem jest w nich pewien rodzaj intelektu, który jest cechą charakterystyczną artystki. Pozorna delikatność i kruchość malarstwa to rodzaj konsekwencji i nie popadania w rutynę. Dodać należy, że obrazy te są pełne radości i wakacyjnej atmosfery.

Ci którzy nie mieli okazji zapoznać się z twórczością rodzimej artystki, mogą obejrzeć jej prace w Galerii BWA przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie. W dni powszednie galeria czynna jest w godz. 11:00-18:00, w niedziele i święta 14:00-18:00. Wystawa będzie czynna do 15 sierpnia br.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top