Będą pieniądze na powiatową ścieżkę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Będą pieniądze na powiatową ścieżkę
Data dodania: 2006-07-21 00:13:02
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie otrzyma dotację na budowę ścieżki rowerowej na odcinku Bełchatów–Słok. Projekt starostwa został zakwalifikowany przez Zarząd Województwa Łódzkiego do listy projektów wybranych do dofinansowania.

Jak poinformował Wydział Promocji bełchatowskiego starostwa, aktualnie do Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego przesłana została informacja w sprawie rachunku bankowego, utworzonego specjalnie na potrzeby realizacji projektu.
. Dane na temat rachunku są niezbędne w celu zawarcia umowy o dofinansowanie.

Przedmiotem projektu jest wybudowanie prawie 6 kilometrów drogi rowerowej na terenie powiatu. Realizacja przedsięwzięcia została podzielona na dwa etapy.
Pierwszy zrealizowany w roku ubiegłym obejmował budowę ścieżki rowerowej na odcinku Słok–Poręby, kiedy to wykonano 4,4 km ścieżki o szerokości 3 metrów.
Drugi etap obejmuje wybudowanie 1,4 km ścieżki dla rowerów na odcinku Poręby–Bełchatów. Prace na tym odcinku (przy drodze wojewódzkiej) właśnie trwają. Powiat na ten cel otrzyma 1,3 miliona złotych ze Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top