Mężczyzna na fotografii - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Mężczyzna na fotografii
Data dodania: 2006-07-20 00:53:24
Miejskie Centrum Kultury Oddział Nr 3 „Piwnica” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym z serii "W obiektywie... MĘŻCZYZNA".

Jak poinformowała Grażyna Wawrzyniuk z "Piwnicy", celem konkursu jest twórcze spojrzenie na człowieka.
.

- W konkursie mogą brać udział zdjęcia zarówno wykonane ostatnio, jak i wiele lat temu. Wymogiem jest aby fotografia była państwa autorstwa i była formatu nie mniejszego niż 15 x 21. Oczekujemy na najróżniejsze fotografie przedstawiające mężczyzn! - czyli zgodne z tematem konkursu.

Zdjęcia mogą być wykonane techniką tradycyjną lub cyfrową. Prace można składać w MCK "Piwnica" do końca września 2006. Regulamin konkursu dostępny jest w Miejskim Centrum Kultury "Piwnica" przy ul. Wieczorkiewicza 12.
Szczegółowych informacji udziela Grażyna Wawrzyniuk tel./044/ 635-01-91.


/kk/
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top