Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Wtorek, 15 października 2019
Wybierz miasto na mapie
Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety?
Data dodania: 2014-07-11 08:59:14
Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety?
Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety? Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety? Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety? Kombinezon obowiązkowy w szafie kobiety?
Źródło zdjęcia: http://dzastalandia.blogspot.com/

Kombinezony mają swoich zwolenników i przeciwników. Co roku trafiają na sklepowe półki w przeróżnych kolorach i krojach, dzięki czemu można wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada.

.

Szczerze mówiąc zakup kombinezonu nie był w moich planach, jednak nie mogłam się oprzeć. Ten który wybrałam jest połączeniem wszystkiego co lubię: jeans, luz i błękit. Polubiliśmy się, choć każda rzecz ma jakieś minusy - nie mogę nie napisać, że strasznie ciężko się z niego "wygrzebać" w przypadku pójścia do toalety ;)

http://dzastalandia.blogspot.com/


Tagi: jumpsuit - local butik, sandals - ccc, clutch - Basia Czarnecka - Sobczak, necklace - iloko, sunglasses - sinsay
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • komuś głowę ucięło :(
    Autor:ede Data: 2014-07-24 15:22:55
go to top